00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 1 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 1 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
179,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
319,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

آموزش Call File در استریسک

دوره‌های مکتب‌پلاس
5 ساعت

Call File در استریسک

در بخش‌های قبل فهمیدیم که استریسک نرم‌افزاری مدرن و پرکاربرد است و در ادامه گفتیم که برای اهداف بازاریابی، Call File قابلیت مهم این نرم‌افزار به‌حساب می‌آید. این قابلیت همچنین برای ارتباط با مشتری و واحد پشتیبانی نیز کاربرد دارد. با Call File می‌توان تماس‌های خودکار را برنامه‌نویسی کرد. مثلا زمانی که شما با شرکتی تماس می‌گیرید و قبل از وصل شدن به کارشناس توسط یک صدای ضبط شده راهنمایی می‌شوید، آن تماس با Call File برنامه‌نویسی شده‌است. در حال حاضر شرکت‌ها به‌خصوص شرکت‌های اینترنتی نیاز روزافزونی به برنامه‌نویس سیستم‌های تلفنی دارند. موقعیت‌های شغلی مربوط به این مهارت به همین خاطر از حقوق و مزایای خوبی برخوردارند. اما چگونه می‌توان از این تقاضای موجود استفاده کرد؟ بهترین راه برای یادگیری کار با استریسک و استفاده از قابلیت‌های مربوط به Call File چیست؟

دوره آموزش Call File در استریسک

حالا که به اهمیت Call File در استریسک پی بردیم، قصد داریم راهکار مناسبی جهت یادگیری آن به شما معرفی کنیم. آموزش الکترونیک یا همان E-Learning باعث شده است که یادگیری مهارت‌های مختلف دیگر کاری سخت، دور از دسترس و هزینه‌بر نباشد. مکتب‌خونه یکی از ارائه دهندگان این نوع آموزش است. دوره آموزش Call File استریسک توسط مکتب‌خونه و در قالب 93 دقیقه فیلم آموزشی به شما ارائه می‌شود. سرفصل‌های این دوره عبارتند از:

 • معرفی Call File‌ها و انواع جریان‌های اجرایی در آن
 • بررسی ساختار یک Call File
 • بررسی نکات مهم و عیب‌یابی در حین کار با Call File‌ها
 • معرفی دستورات لینوکس که در پیاده‌سازی سناریوها از آن‌ها استفاده خواهد شد (chmode , touch ,….)
 • پیاده‌سازی ۲ مثال با ۲ جریان اجرایی مختلف
 • ساخت یک کمپین تبلیغاتی و تماس خودکار

این دوره برای تمام مدیران آی‌تی، برنامه‌نویسان سیستم‌های تلفنی، علاقه‌مندان VoIP و مسائل مربوطه، مدیران شبکه، مدیران و کارشناسان تبلیغات، فروش و مسئولان واحد پشتیبانی و علاقمندان به اختیار کردن این موقعیت‌های شغلی مناسب است.

کلام آخر

برنامه‌نویسی تماس‌ها و سیستم‌های تلفنی در اکوسیستم کسب‌وکارهای جدید کاری حیاتی و مهم به‌حساب می‌آید. شرکت‌ها از طرفی نیاز به داشتن یک شبکه تلفنی درونی داشته و از طرف دیگر برای بخش ارتباط با مشتریان خود نیاز به پیام‌های خودکار دارند. اگر نرم‌افزاری مثل استریسک نباشد، واحد مشتریان باید برای تمام تماس‌ها یک پاسخگوی حاضر و آماده داشته باشد و این کار در شرکت‌های بزرگ تبدیل به کابوسی پرهزینه برای مدیران خواهد شد.

از همین جهت در حال حاضر افرادی که توانایی کار با استریسک و خصوصا قابلیت مهم Call File را داشته باشند، شانس بالایی برای تصاحب یک موقعیت شغلی خوب دارند. راهی که ما به شما برای یادگیری این مهارت معرفی می‌کنیم، دوره آموزش Call File مکتب‌خونه است. در این دوره شما علاوه بر یاد گرفتن سرفصل‌های مهم برای کنترل تماس‌های تلفنی، در قالب کوییزهای مرتب و تمرین‌هایی نزدیک به دنیای واقعی، یادگیری خود را می‌سنجید و آماده ورود به بازار کار می‌شوید. علاقمندان به این رشته روز به روز زیادتر و قوی‌تر می‌شوند پس اگر تصمیم به یادگیری گرفته‌اید، لحظه‌ای درنگ نکنید.

سرفصل‌های دوره آموزش Call File در استریسک

پروژه پایانی
02:56 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
85%
نمایش جلسات فصل  

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
محمد یزدی‌زاده محمد یزدی‌زاده

مهندس محمد یزدی‌زاده کارشناس ارشد مهندسی نرم‌افزار هستند. از تجربیات کاری ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

توسعه دهنده سیستم‌های تلفنی ویپ
مدرس دوره‌های ویپ ایزابل ، الستیکس و FreePBX
مدرس دوره‌های توسعه و هوشمند سازی مراکز تلفنی VOIP
مشاور و مجری ده‌ها پروژه ویپ سازمانی و دولتی

اطلاعات بیشتر
درباره گواهینامه
مکتب‌خونه مکتب‌خونه
حد نصاب قبولی در دوره:
70.0 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد.

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش Call File در استریسک

آموزش اصول شبکه (Network+)
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش Call File در استریسک

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

اختراع تلفن در سال 1876 باعث ایجاد انقلابی در صنعت ارتباطات شد. این اختراع که در ابتدا تنها به انتقال صدا اختصاص داشت، در ادامه پایه‌گذار تکنولوژی‌های دیگری مثل فکس، اینترنت dial-up و اینترنت پرسرعت شد. تلفن‌ها در حال حاضر نیز عضو جدانشدنی هر فرد و هر خانه‌ای هستند. یکی از کاربردهای مدرن تلفن، بازاریابی تلفنی است. استریسک نرم‌افزاری است که به شما اجازه کنترل کردن تماس‌های تلفنی، گرفتن تماس‌های دسته‌ای و کنترل تماس‌های VoIP را با برنامه‌نویسی می‌دهد. در این مطلب قصد داریم شما را با دوره آموزش Call File که ابزاری مهم برای استفاده‌های بازاریابی است آشنا کنیم. با مکتب‌خونه همراه باشید.

استریسک چیست و چه کاربردهایی دارد؟

استریسک نرم‌افزاری است که برای کنترل کردن تماس‌های تلفنی از طریق کدنویسی ساخته‌شده‌است. شما در این نرم‌افزار می‌توانید تماس‌های تلفنی یا VoIP را کنترل کرده از آن‌ها برای اطلاع‌رسانی یا تبلیغات استفاده کنید. این نرم‌افزار بر پایه زبان C و در سال 1999 طراحی شده است. مارک اسپنسر در شرکت دیجیوم اولین بار این ایده را اجرایی کرد. در حال حاضر شرکت‌های کوچک و بزرگ بسیاری برای بخش‌های مختلف به‌خصوص بازاریابی تلفنی از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند.  استفاده‌های مهم دیگر استریسک در برقراری شبکه تلفنی درون یک مجموعه و همچنین کار با VoIP است.

آینده شغلی استریسک

در حال حاضر موقعیت‌های شغلی مختلفی برای کسانی که به کار با استریسک مسلط باشند وجود دارد. شرکت‌هایی که این سیستم را برای ارتباطات داخلی خود استفاده می‌کنند نیاز به یک مسئول شبکه دارند که آن را راه‌اندازی کرده و از آن نگهداری نماید. موقعیت شغلی دیگری که با تسلط به استریسک در دسترس شما قرار می‌گیرد مربوط به بازاریابی است. شرکت‌ها زمانی که بازاریابی تلفنی را انتخاب می‌کنند نیازمند به یک نفر مسلط به انجام Call File با استریسک هستند. بعضی شرکت‌ها هم برای اطلاع‌رسانی یا CRM از استریسک استفاده کرده و در نتیجه به یک نفر دارای این مهارت نیازمند می‌شوند. این موقعیت‌های شغلی در ایران و جهان از موقعیت‌های حیاتی حساب می‌شوند و در نتیجه حقوق و مزایای قابل توجهی دارند. 

چرا دوره آموزشی مکتب‌خونه؟

بسیاری معتقدند منابع یادگیری دیجیتالی هرقدر هم که خوب باشند، جای روش‌های کلاسیک را نخواهند گرفت. این حرف را نمی‌توان رد کرد. چون که امکان تمرکز و ارتباط چشمی در آموزش حضوری بیشتر است. همچنین کلاس‌های حضوری در کنار خود تمرینات، کوییزها و امتحاناتی را دارند که تفهیم را کامل‌تر می‌کنند. ما در مکتب‌خونه تلاش کرده‌ایم این شکاف بین آموزش حضوری و دیجیتالی را حذف کنیم. تفاوت دوره‌های مکتب خونه با دیگر دوره‌های آموزش مجازی، در ارائه تمرین‌ها و گرفتن کوییزهای منظم برای تفهیم بیشتر و بهتر شرکت‌کنندگان است. تمرین‌های ارائه شده در این دوره، سناریوهایی بسیار نزدیک به سناریوهای واقعی در کسب‌وکارها دارند و برای همین علاوه بر انتقال مطلب، شما را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

پروژه پایانی
02:56 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
85%
نمایش جلسات فصل