تصحیح رایتینگ تافل (6 تایی)

poster
پیش‌نمایش دوره

دوره‌ی تصحیح رایتینگ تافل یکی از ابزارهای مهم در آماده شدن برای این آزمون است. در آزمون تافل، رایتینگ آخرین بخش آزمون است و در آن شما باید به دو سوال پاسخ بدهید. سوال اول ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:
تیم تصحیح مکتب‌خونه

برگزارکننده:

مکتب‌خونه
سطح: مقدماتی
 پلاس

سرفصل‌های دوره تصحیح رایتینگ تافل (6 تایی)

تصحیح رایتینگ تافل

این دوره مخصوص کاربرانی است که قصد شرکت در آزمون تافل را دارند، و مایل‌اند مهارت‌های نگارشی خود را برای بخش رایتینگ این آزمون محک بزنند. در این دوره شما فرصت خواهید داشت تا در قالب 6 تمرین، essayهای متفاوتی را نوشته و مورد ارزیابی قرار دهید. این essayها به دقت تصحیح خواهند شد و نکاتی که می‌توانند به بهبود و ارتقا تسلط شما در بخش رایتینگ تافل کمک کنند، موشکافی می‌شوند.

  تصحیح رایتینگ تافل
مشاهده
"07:34  
  نمونه تصحیح
"00:03  
  نمونه‌های اشتباهات متداول رایتینگ
"00:13  
  سوالات طبقه‌بندی شده‌ی رایتینگ
"13:39  
  Independent Task 1 (مستقل) (الزامی)
"120:00  
  Independent Task 2 (مستقل) (الزامی)
"120:00  
  Independent Task 3 (مستقل) (الزامی)
"120:00  
  Independent Task 4 (مستقل) (الزامی)
"120:00  
  Independent Task 5 (مستقل) (الزامی)
"120:00  
  Independent Task 6 (مستقل) (الزامی)
"120:00  

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

ویژگی‌های دوره

تمرین و آزمون
تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

درباره دوره

دوره‌ی تصحیح رایتینگ تافل یکی از ابزارهای مهم در آماده شدن برای این آزمون است. در آزمون تافل، رایتینگ آخرین بخش آزمون است و در آن شما باید به دو سوال پاسخ بدهید. سوال اول ترکیبی از Reading و Listening است و عنوان آن Integrated Question است. سوال دوم فقط مهارت نگارش شما را می‌سنجد و Independent Question نام دارد.

یکی از مهم‌ترین راه‌های تقویت رایتینگ، فارغ از آموختن مبانی و تکنیک‌های نگارش، دست به قلم شدن و نوشتن است. در این مسیر برای گرفتن بهترین نتیجه نیاز است نوشته‌های افراد مورد ارزیابی قرار بگیرند و با در نظر گرفتن اشکالات و نکات مهم، سعی کنند نوشته‌های بعدی خود را بهبود بدهند و در چرخه‌ی تکرار اشتباهات گرفتار نشوند.

 

جزئیات بسته تصحیح رایتینگ تافل

دوره‌ی تصحیح رایتینگ تافل مخصوص کاربرانی است که قصد شرکت در آزمون تافل را دارند و مایل‌اند مهارت‌های نگارشی خود را برای بخش رایتینگ این آزمون محک بزنند. این پکیج صرفا تصحیحی است و شامل ویدیوهای آموزشی نمی‌شود. 
رایتینگ‌های ارسالی از لحاظ ساختار جملات، گرامر، واژگان، انسجام موضوعی، topic sentence و محتوای کلی بررسی می‌شوند. در نهایت، به رایتینگ‌ها نمره تقریبی (براساس متریک‌های رسمی آزمون تافل) به همراه کامنت‌هایی برای بهبود رایتینگ داده می‌شود.

در این دوره شما فرصت خواهید داشت تا در قالب 6 تمرین Independent Task بتوانید essayهای متفاوتی را نوشته و مورد ارزیابی قرار دهید. این essayها توسط تیمی حرفه‌ای و باتجربه به دقت تصحیح خواهند شد و نکاتی که می‌توانند به بهبود و ارتقا تسلط شما در بخش رایتینگ تافل کمک کنند، موشکافی می‌شوند. همچنین نمونه‌هایی از اشتباهات متدوال رایتینگ در این دوره گردآوری شده است که بررسی آن‌ها کمک شایانی به پیشگیری از تکرار این اشتباهات در رایتینگ شما می‌کند و توصیه می‌کنیم به عنوان درس‌نامه و پیش از انجام تمرین‌ها، آن‌ها را مطالعه کنید. 

 

نکات تکمیلی

دانشجويان در انتخاب موضوع رایتینگ، آزاد هستند، اما نوشتن شماره تی پی او و یا نوشتن کل سوال در داخل فایل ارسالی، الزامی است.


دانشجويان دقت داشته باشند که فایل independent را بجای integrated  و یا بالعکس ارسال نکنند. چرا که در این صورت فایل‌ها تصحيح نخواهند شد.

درباره استاد

تیم تصحیح مکتب‌خونه

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی