تولید محتوا ویژه استارت‌آپ‌ها

کارگاه «تولید محتوا ویژه استارت‌آپ‌ها» روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات مرکز کسب‌وکارهای نوپای فاوا برگزار شد. در این کارگاه بیش از ۷۰ نفر از علاقه‌مندان به حوزه تولید محتوا حضور داشتند ... ادامه

ارائه دهنده:  مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گیری کسب‌وکارهای نوپای فاوا  مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گیری کسب‌وکارهای نوپای فاوا
مدرس دوره:
 96% (239 رای)
 همایش
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  13 سخنرانی
مجموع محتوای آموزشی:  2 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

درباره دوره

کارگاه «تولید محتوا ویژه استارت‌آپ‌ها» روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات مرکز کسب‌وکارهای نوپای فاوا برگزار شد. در این کارگاه بیش از ۷۰ نفر از علاقه‌مندان به حوزه تولید محتوا حضور داشتند و بابک نقاش، مدرس این کارگاه با رویکردی کاربردی، به مبحث تولید و نگارش محتوا پرداخت. بابک نقاش، مدیر روابط عمومی مرکز کسب‌وکارهای نوپا در ابتدای برگزاری این کارگاه گفت: در تولید محتوا هراندازه که محتوای متنوع‌تری تولید کنید، طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به دست می‌آورید. با این کار اگرچه ممکن است بخشی از مخاطبان را از دست دهید اما بخشی دیگری را به دست می‌آورید.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher بابک نقاش

بابک نقاش ۱۵ سال سابقه مطبوعاتی را در کارنامه خود دارد و در برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی مختلفی به‌عنوان کارشناس حضور داشته است. او مدیر روابط عمومی مرکز کسب‌وکارهای نوپا بوده است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران  ( نظر)

صفحه 1 از
1402-07-27
دانشجوی دوره
دوره بسیار عالی و سودمند. مطالب بسیار خوبی آموختم. از مکتب خونه عزیزهم برایاین آموزش تشکر میکنم

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که همایشی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که همایش‌ها را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک همایش ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح همایش‌ها آمده است.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک همایش به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال همایش‌ها به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.
poster
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  13 سخنرانی
مجموع محتوای آموزشی:  2 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)