00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش رزومه‌نویسی و آمادگی برای مصاحبه استخدامی

دوره‌های مکتب‌پلاس
11 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

هدف از این دوره نحوه به دست آوردن شغل دلخواه از طریق تقویت مهارت رزومه‌نویسی و آمادگی کافی برای حضور در مصاحبه‌های استخدامی است. در این دوره به دنبال این هستیم که به شما کمک کنیم شغل متناسب خودتان را به دست آورید و ادامه موفقیت در شغل بستگی به خود شما دارد و ما هم سعی خواهیم کرد در این دوره، برای شما از نحوه موفقیت در شغل هم صحبت کنیم.

در این دوره دو بخش اصلی داریم که در قسمت اول سعی خواهیم کرد با تاکید بر رزومه نویسی با شما از موضوعات زیر صحبت کنیم:

  • رزومه‌نویسی
  • نکات کلیدی در نگارش رزومه
  • بررسی سوالات شما در خصوص رزومه

و در قسمت دوم سعی می‌کنیم از موضوعاتی در ارتباط با مهارت‌های مصاحبه‌شوندگی و نحوه حضور در مصاحبه صحبت کنیم که شامل موضوعات زیر خواهد شد:

  • چرایی و اهمیت مصاحبه
  • الزامات قبل از ورود به مصاحبه
  • انواع مصاحبه
  • راهکارهای برای موفقیت در مصاحبه
  • بررسی سوالات مصاحبه

همچنین در این دوره از ایفای نقش کمک خواهیم گرفت تا شما با فضای واقعی مصاحبه‌های استخدامی آشنا شوید. تعدادی هم فیلم برای آشنایی بیشتر شما با مباحث در این دوره پیش‌بینی شده‌است.

ما سعی خواهیم کرد در این دوره تمام موضوعاتی که شما در فرایند پیدا کردن یک شغل در ابتدا با آن مواجه می‌شوید را برایتان شرح و بسط دهیم و امیدواریم شما هم با تمرکز کافی و همراهی موثر با این دوره، شغل مورد نیاز و دلخواه خودتان را به سادگی به دست آورید.

گذراندن این دوره برای تمامی افرادی که به فکر پیدا کردن شغل جدید و یا تغییر و جابجایی از شغل فعلی خود هستند می‌تواند موثر باشد.

مدرسان دوره
فرشاد نادری

دکتر فرشاد نادری، كارآفرينی است که با سابقه چندین ساله در سمت‌های مديريتی، ایفاء نقش نموده است. او مدرس دوره‌‌های مهارت‌های بین فردی و مشاور تخصصی منابع انسانی و کارشناس برنامه زنده از شبکه سوم رسانه ملی می‌باشد. وی مؤسس و مدیر عامل شركت مشاوره رادمان است كه به عنوان مشاور و مدرس نیز ايفاء نقش می‌­نمايد. او با تكيه بر بيش از 10 سال سابقه مفيد خود در آموزش، هدايت و رهبری، و توسعه سازمانی ­به اين مهم فائق می‌شود.

اطلاعات بیشتر
ایوب اسماعیلی

ایوب اسماعیلی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت است. اگرچه گرایش وی سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت است اما از همان ابتدا که به عنوان کارشناس منابع‌انسانی وارد شرکت مخابرات ایران شد، علاقه خود را در این مسیر یافت و پس از آن همواره کوشید تا با قرارگیری‌ در مسئولیت‌های مختلف واحدهای منابع انسانی، رسالت و نقش اصلی خود را به صورت متمرکز، در تبیین جایگاه اصلی سرمایه‌های انسانی به عنوان مهم‌ترین مزیت رقابتی در اختیار سازمان‌ها، ایفا کند.

اطلاعات بیشتر

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش رزومه‌نویسی و آمادگی برای مصاحبه استخدامی

این درس پیش‌نیاز خاصی ندارد.

ویژگی‌های دوره آموزش رزومه‌نویسی و آمادگی برای مصاحبه استخدامی

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
فصل دوم - آزمون 1
02:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
50%
نمایش جلسات فصل  

با توجه به مطالبی که در فصل قبل آموختید، آزمون اول را پاسخ دهید.

آزمون رزومه‌نویسی
 
100%
     
'02:00
فصل چهارم - آزمون 2
04:15 ساعت
00:15
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
50%
نمایش جلسات فصل  

در این فصل با توجه به مطالب فصل گذشته آزمون دوم و نهایی دوره را خواهید گذراند.

ویدئوی اول پروژه
"08:46
ویدئوی دوم پروژه
"06:45
پروژه نهایی مصاحبه
 
100%
     
'04:00