رهبری موثر استارت آپ‌ها

کارگاه رهبری موثر در استارت‌آپ‎ها روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه در مرکز کسب‌وکارهای نوپا برگزار ‌شد.موضوع اصلی این کارگاه در رابطه با رهبری کردن همراه با هوش‌هیجانی ‌‌و هوش عاطفی است که عماد قائنی مدرس کارگاه ... ادامه

ارائه دهنده:  مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گیری کسب‌وکارهای نوپای فاوا  مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گیری کسب‌وکارهای نوپای فاوا
مدرس دوره:
 همایش
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  4 سخنرانی
مجموع محتوای آموزشی:  0:25 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

سرفصل‌های دوره رهبری موثر استارت آپ‌ها

درباره دوره

کارگاه رهبری موثر در استارت‌آپ‎ها روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه در مرکز کسب‌وکارهای نوپا برگزار ‌شد.
موضوع اصلی این کارگاه در رابطه با رهبری کردن همراه با هوش‌هیجانی ‌‌و هوش عاطفی است که عماد قائنی مدرس کارگاه در ابتدا در مورد تفاوت مدیریت و رهبری به ارائه توضیح پرداخت. سپس در مورد هوش هیجانی، ایجاد انگیزه در فرد توضیحاتی ارائه داد.

کلیت این دوره بحث search inside yourself است. search inside yourself یک دوره دو روزه است که توسط شرکت گوگل طراحی شده است که برای شرکت‌های مختلفی در سراسر دنیا برگزار می‌شود. پایه و اساس این دوره برای تقویت هوش‌هیجانی ‌‌و رهبری است و موضوع اصلی بحث mindfulness meditation است. این تمرین‌ها برای فضای IT بسیار مفید و موثر هستند. موضوع اصلی بحث رهبری کردن است که با هوش‌هیجانی ‌‌و هوش عاطفی می‌خواهیم توضیح دهیم. این کار را بر اساس mindfulness انجام می‌دهیم.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher عماد قائنی

عماد قائنی متولد سال ۱۳۵۹ تهران ، مؤسس ساید وب یاد است، سرویسی که به صورت تخصصی به انتشار ویدئوهای آموزشی می پردازد، او در معرفی کوتاه خود در وب یاد می نویسد: من در زمینه منابع انسانی و به ویژه آموزش و آموزش الکترونیکی فعالیت می‌کنم.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
poster
  
برگزار کننده:  مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گیری کسب‌وکارهای نوپای فاوا
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  4 سخنرانی
مجموع محتوای آموزشی:  0:25 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)