00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Primavera 15.1

دوره‌های مکتب‌پلاس
13 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

با توجه به شرایط اقتصادی لزوم مدیریت پروژه بیش از پیش دیده می‌شود. برای مدیریت پروژه‌ها می‌بایست از ابزارهای مناسب استفاده کرد تا بتوان زمان و هزینه را تحت کنترل قرار داد. تمامی سازمان‌ها که با پروژه درگیر هستند احتیاج به نیروهای ماهر جهت این امر دارند. نرم‌افزار پریماورا Primavera برای زمان‌بندی و همین‌طور کنترل پروژه‌های مختلف استفاده می‌شود. در پروژه‌های ساختمانی، صنعتی، نرم‌افزاری و در هر نوع پروژه دیگر که فعالیت‌های مختلف در آن به‌طور منظم انجام می‌شوند می‌توان از این نرم‌فزار برای زمان‌بندی و کنترل پروژه و برآورد هزینه آن پروژه‌ها استفاده کرد. آشنایی با این نرم‌افزار شما را به فردی متخصص تبدیل می‌کند که توانایی برنامه‌ریزی و کنترل پروژه را دارید.

یکی از قابلیت‌های مهم نرم‌افزار پریماورا Primavera درگیر کردن کلیه کارشناسان سازمان در فرایندهای برنامه‌ریزی و کنترل پروژه است. ماژولWeb Access  این امکان را به کلیه مدیران و کارشناس‌ها در سازمان می‌دهد تا بدون استفاده از هر نرم‌افزاری فقط با وارد کردن یک آدرس در مرورگر اینترنتی خود به اطلاعات پروژه دسترسی پیدا نموده و در محیطی کاربرپسند و کارا فعالیت‌های خود را برنامه‌ریزی و کنترل نمایند. مدیران می‌توانند به گزارش‌های جامع و دقیقی که به صورت خودکار تهیه شده دسترسی پیدا نموده و از ابزارهای تحلیل مناسب نرم‌افزار جهت بهبود فرایندهای تصمیم‌گیری استفاده نمایند.

 

مزایای دوره آموزش نرم‌افزار پریماورا:

  • آشنایی تمامی افراد با گام‌ها و محیط پریماورا و حتی پروژه‌ها 
  • آشنایی و یادگیری برنامه‌ریزی و کنترل نمودن پروژه با نرم‌افزار پریماورا به وسیله تجارب پروژه‌های حقیقی
  • جوابگویی به تمام مشکلات نرم‌افزار پریماورا

هدف از این دوره، آموزش افراد متخصصی است که بتوانند ضمن یادگیری نرم‌افزار پریماورا Primavera، با تکنیک‌های برنامه‌ریزی و کنترل پروژه آشنا شوند. ضمناً از امکانات نرم‌افزار برای رسیدن به اهداف سازمانی استفاده کرده و بتوانند با استفاده از ابزار و نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، پروژه‌های موجود در سازمان خود را برنامه‌ریزی و پیگیری کنند.

مدرس دوره
رامان رضایی

رامان رضایی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و دارای مدرک PMP

ایشان بیش از 12 سال تجربه فعالیت در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه در پروژه‌های نفت و گاز و ساختمانی و IT و 7 سال سابقه تدریس در حوزه مدیریت پروژه شامل آمادگی آزمون PMP، اصول برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و نرم‌افزارهای مدیریت پروژه را در کارنامه خود دارند.

پیش‌نیاز‌های دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Primavera 15.1

آشنایی ابتدایی با برنامه‌ریزی و کنترل پروژه

آشنایی مقدماتی با اکسل

ویژگی‌های دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار Primavera 15.1

گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
فصل اول - آشنایی با مدیریت پروژه
00:58 ساعت
00:53
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
34/100
نمایش جلسات فصل  

در این فصل با تعریف پروژه، فاز‌بندی و چرخه عمر پروژه، معیارهای موفقیت پروژه آشنا می‌شوید.

پروژه چیست؟
"20:18
چرخه عمر پروژه و فازها
"18:12
گروه‌های فرایندی پروژه
"14:31
کوئیز 1
 
4/34
     
"05:00
پروژه تمرینی
 
30/34
     
فصل سوم - مدیریت منابع
02:15 ساعت
02:11
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
4/100
نمایش جلسات فصل  
فصل چهارم - وزن دهی
00:19 ساعت
00:15
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
4/100
نمایش جلسات فصل  

در این فصل با اصول وزن‌دهی، نحوه محاسبه وزن فعالیت‌ها و پروژه آشنا می‌شوید.

وزن دهی - 1
"09:37
وزن دهی - 2
"05:27
کوئیز 4
 
4/4
     
"04:00
فصل پنجم - بروزرسانی پروژه و گزارش دهی
01:07 ساعت
01:01
Combined Shape Created with Sketch. 7 جلسه
بارم:
4/100
نمایش جلسات فصل  
پروژه نهایی
04:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
50/100
نمایش جلسات فصل  

این فصل مربوط به پروژه نهایی می‌باشد.

پروژه نهایی
 
50/50
     
'04:00