×
ribbon

آموزش گوگل آنالیتیکس پیشرفته

دوره آموزش گوگل آنالیتیکس پیشرفته چیست؟ گوگل آنالیتیکس ابزاری است که به کمک آن می‌­توانید رابطه مشتریان و وب­سایت خودتان را درک کنید. این ابزار به شما کمک می‌­کند آماری دقیق و کاربردی از بازدید­کنندگان ... ادامه

ارائه دهنده:  Analytics Academy  Analytics Academy
مدرسان دوره
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  1:43 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:43 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

پیش‌نیاز‌ها

سرفصل‌های دوره آموزش گوگل آنالیتیکس پیشرفته

فصل اول: جمع‌آوری و پردازش داده‌ها

در ابتدای این فصل به موضوع جمع‌آوری اطلاعات گوگل آنالیتیکس پرداخته می­‌شود. در ادامه فصل اول به موضوعاتی مانند دسته­‌بندی کاربران، چگونگی تنظیمات، ذخیره داده­‌ها و چگونگی ارائه گزارش­‌ها پرداخته می‌­شود.

  جمع‌آوری داده‌های گوگل آنالیتیکس
"05:48  
  دسته‌بندی کاربران و بخش‌ها
"06:15  
  اعمال تنظیمات پیکربندی
"05:21  
  ذخیره‌سازی داده‌ها و ایجاد گزارش
"05:55  
  ایجاد یک طرح اندازه‌گیری
"03:10  
فصل دوم: راه‌اندازی، جمع‌آوری و پیکربندی داده‌ها

در فصل دوم به موضوعاتی مانند ایجاد و کار با اکانت آنالیتیکس پرداخته شده است. علاوه بر این، موضوعاتی همچون سفارشی‌سازی اکانت و گزارش­‌ها را نیز در این فصل یاد می‌­گیرید.

  حساب Analytics خود را سازماندهی کنید
"05:35  
  فیلترهای پیشرفته را روی Views تنظیم کنید
"06:47  
  Dimensions سفارشی خود را ایجاد کنید
"06:20  
  Metrics سفارشی خود را ایجاد کنید
"05:45  
  رفتار کاربر را ردیابی کنید
"05:09  
  تنظیمات بیشتر (گزارش‌های دموگرافی و علاقه‌مندی‌)
"00:03  
  تنظیمات بیشتر (جستجوی داخلی سایت)
"04:05  
  تنظیمات بیشتر (Metrics محاسبه شده)
"02:14  
  تنظیمات بیشتر (گروه‌بندی کانال‌ها)
"04:02  
  تنظیمات بیشتر (گروه‌بندی محتواها)
"03:14  
  تنظیمات بیشتر (Ecommerce پیشرفته)
"04:12  
  تنظیمات بیشتر (User ID)
"06:59  
  تنظیمات بیشتر (وارد کردن داده‌ها)
"04:50  
فصل سوم: ابزارها و تکنیک‌های تجزیه‌وتحلیل پیشرفته

آنچه در فصل سوم به شما آموزش داده می­‌شود در رابطه با تجزیه‌وتحلیل اطلاعات و گزارش‌ها است. موضوعاتی مانند تجزیه‌وتحلیل گزارش­‌ها و سفارشی‌سازی آنها را در این فصل یاد می‌­گیرید.

  بخش‌بندی داده‌ها برای فهم بهتر
"05:40  
  تجزیه‌وتحلیل داده‌ها بر اساس کانال
"00:03  
  تجزیه‌وتحلیل داده‌ها بر اساس مخاطب
"00:03  
  تجزیه‌وتحلیل داده‌ها با گزارش‌های سفارشی
"00:03  
فصل چهارم: ابزارهای بازاریابی پیشرفته

فصل چهارم به موضوعات مربوط به بازاریابی اختصاص داده شده است. مفاهیمی همچون بازاریابی مجدد و بازاریابی مجدد پویا در این فصل به شما آموزش داده می‌­شود. به‌علاوه در انتهای این فصل به جمع­‌بندی و مرور مطالب ارائه شده در تمام دوره پرداخته شده است.

  مقدمه‌ای بر remarketing
"04:47  
  هدف‌گذاری بهتر با Remarketing پویا
"04:52  
  خلاصه دوره
"02:25  

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

دوره آموزش گوگل آنالیتیکس پیشرفته چیست؟

گوگل آنالیتیکس ابزاری است که به کمک آن می‌­توانید رابطه مشتریان و وب­سایت خودتان را درک کنید. این ابزار به شما کمک می‌­کند آماری دقیق و کاربردی از بازدید­کنندگان و مخاطبان وب­سایت به دست­ بیاورید و در ادامه این قابلیت را برای شما به وجود می­‌آورد که با آمار به دست آمده نسبت به بهبود فعالیت وب­سایت خود اقدام کنید.

در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس پیشرفته ضمن آشنایی با مقدمات و تعاریف مربوط به گوگل آنالیتیکس، با عملکرد، چیستی و چگونگی استفاده از این ابزار هیجان‌انگیز و رایگان شرکت گوگل آشنا می­­‌شوید.
مطالب و مباحثی که در این دوره مطرح می­‌شوند تلفیقی از ساده‌­ترین تا پیشرفته‌­ترین موضوعات در نظر گرفته شده است؛ بنابراین در این دوره به تمامی سوالاتی که در زمینهٔ گوگل آنالیتیکس برای هر مخاطبی به وجود می‌­آید پاسخ داده خواهد شد.

در دوره آموزش Google Analytics شما نحوه جمع‌آوری و پردازش اطلاعات و تبدیل آن‌ها به گزارش­‌های کاربردی را می­ آموزید. همچنین در این دوره یاد می‌­گیرید چگونه از اطلاعات جمع‌آوری شده برای کسب‌وکار آنلاین خود نهایت بهره را ببرید.

در ادامه دوره یاد می‌­گیرید با تفکیک گزارش‌­های به‌دست‌آمده، تجزیه‌وتحلیل پیشرفته‌­تری را ارائه کنید. این تجزیه‌وتحلیل به شما کمک می­‌کند تا درصد بیشتری از بازدیدکنندگان وب­سایت­ به مشتریان شما تبدیل شوند. به‌علاوه اینکه در این دوره استراتژی­‌هایی مانند بازاریابی مجدد و بازاریابی مجدد پویا نیز به شما آموزش داده خواهد شد.

 

هدف از برگزاری دوره آموزش گوگل آنالیتیکس پیشرفته چیست؟

کلی­‌ترین هدفی که در این دوره مد نظر قرار گرفته است آشنایی مخاطب با ویژگی­‌های گوگل آنالیتیکس و تشریح نقشی است که استفاده درست از گوگل آنالیتیکس می­‌تواند در بهبود کیفیت یک وب­سایت ارائه کند.

به‌این‌ترتیب می­‌توان این‌طور بیان کرد که هدف اصلی این دوره، ارائه آموزشی پیشرفته برای استفاده از گوگل آنالیتیکس در مدیریت وب­سایت است.

 

دوره آموزش گوگل آنالیتیکس پیشرفته مناسب چه کسانی است؟

با توجه به موضوعات و سرفصل­‌های در نظر گرفته شده برای این دوره مخاطب اصلی این دوره را می­‌توانیم مدیران، ادمین‌ها و افرادی بدانیم که در پشت صحنه یک وب­سایت فعالیت می­‌کنند. حتی افرادی که به مدیریت و راه‌­اندازی یک وبسایت علاقه دارند هم می­‌توانند مخاطب این دوره باشند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Justin Cutroni

جاستین یک وبلاگ‌نویس، نویسنده و متخصص Google Analytics است. برخی از مشتریان سابق جاستین عبارتند از تویوتا، سونی موزیک، یونیورسال موزیک، لیگ ملی هاکی، ولز فارگو و هوم‌آوی.

جاستین معمولاً با مدیران اجرایی کار می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا بفهمند چگونه می‌توانند از تجزیه‌وتحلیل دیجیتال و داده‌های آنلاین برای بهبود کسب‌وکار خود استفاده کنند. او همچنین با تیم‌های بازاریابی و فناوری اطلاعات تعامل دارد تا بفهمند چه معیارهای تجاری را باید دنبال کنند و چگونه داده‌ها را جمع‌آوری کنند.

جاستین یک عضو فعال در جامعه تجزیه‌وتحلیل دیجیتال است. او وبلاگ Analytics Talk را منتشر می‌کند و کتاب‌های Performance Marketing with Google Analytics و Google Analytics را تألیف کرده یا در نویسندگی آن مشارکت داشته است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher Krista Seiden

کریستا سیدن یکی از رهبران بازاریابی B2B و B2C باتجربه در بازاریابی دیجیتال، تجزیه‌وتحلیل و مدیریت محصول است. او پروژه‌های Analytics & Growth را در شرکت‌هایی مانند Adobe ،The Apollo Group و Google رهبری کرده است. کریستا یک سخنران حرفه‌ای در کنفرانس‌های بازاریابی دیجیتال و تجزیه‌وتحلیل در سراسر جهان است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
poster
  
برگزار کننده:  Analytics Academy
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  1:43 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:43 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی