آموزش رایگان اپتیک

poster
پیش‌نمایش دوره

درس اپتیک به چگونگی انتشار نور، ماهیت برداری نور، پراش و تداخل می‌پردازد. در این دوره آموزشی دانشجویان رفتار نور را آموزش‌دیده و درک می‌کنند و این درک درست به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند ... ادامه

برگزارکننده:  دانشگاه علم و صنعت  دانشگاه علم و صنعت
مدرس دوره:
سطح: مقدماتی
 رایگان

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 مقدمه‌ای بر انتشار نور

 انواع قطبش

 پراش

 نظریه همدوسی

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

درباره دوره

 درس اپتیک به چگونگی انتشار نور، ماهیت برداری نور، پراش و تداخل می‌پردازد.

 در این دوره آموزشی دانشجویان رفتار نور را آموزش‌دیده و درک می‌کنند و این درک درست به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند پدیده‌های ناشی از رفتار موجی نور مانند: پراش و تداخل را توجیه کنند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher شهاب نوروزیان

دکتر شهاب نوروزیان عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت هستند ایشان دارای دکتری برق و الکترونیک از موسسه تیندال، دانشگاه ملی ایرلند می‌باشند. از سوابق اجرایی ایشان می توان به مدیرکل، اقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد.

 

 

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.