آموزش شیوه‌های استخدام

poster
پیش‌نمایش دوره

در این دوره، یاد خواهید گرفت که چگونه یک برنامه استراتژیک برای جذب، استخدام و حفظ کارکنان در تمامی سطوح، از افراد تازه‌کار تا سطوح مدیریتی، توسعه دهید. ما به بررسی تک تک مراحل فرآیند ... ادامه

برگزارکننده:  Coursera  Coursera
مدرس دوره:
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  3 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  3 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 یادگیری توسعه برنامه استراتژیک جذب، استخدام و حفظ کارکنان

 یادگیری نحوه تسلط بر مراحل کلیدی استخدام

 یادگیری ایجاد تنوع و فراگیری در فرآیند استخدام

 یادگیری ارتقای دانش و مهارت‌های تخصصی

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش شیوه‌های استخدام

هم‌پیوندی و جذب

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

در این دوره، یاد خواهید گرفت که چگونه یک برنامه استراتژیک برای جذب، استخدام و حفظ کارکنان در تمامی سطوح، از افراد تازه‌کار تا سطوح مدیریتی، توسعه دهید. ما به بررسی تک تک مراحل فرآیند استخدام، انتخاب و ورود به سازمان می‌پردازیم و توضیحی جامع در مورد ویژگی‌های منحصر به فرد هر مرحله و جایگاه و اهمیت آن در کل چرخه عمر استعداد ارائه می‌کنیم.

در این دوره، توجه ویژه‌ای به تنوع و شمولیت در ارتباط با هر یک از این مراحل و چگونگی به‌کارگیری موفق این شیوه‌های بسیار ارزشمند می‌شود.

بررسی این فرآیندها می‌تواند در هر سطحی ارزشمند باشد، چه برای فردی که به تازگی به دنبال کشف این حوزه است و چه برای یک متخصص باتجربه منابع انسانی که می‌خواهد بر پایه دانش قوی خود بیافزاید. این دوره با ترکیب کردن مطالب متمرکز بر روندهای جاری استخدام به همراه بیش از ۲۰ سال نمونه کار عملی از دنیای واقعی، قالبی قابل فهم را برای شیوه‌های استخدام شما فراهم می‌کند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Allison Anderson

Allison Anderson دارای مدرک کارشناسی ارشد (MAS) و مدیر ارشد منابع انسانی در صنعت Biopharmaceutical است. او ۲۰ سال سابقه‌ی کاری موفق و رو به رشد در حوزه‌ی منابع انسانی در صنایع مختلف از جمله بیوتکنولوژی، مراقبت‌های بهداشتی، دفاع جهانی و سرگرمی دارد. علاوه بر تجربه‌ی کاری ارزشمند، او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ی حقوق و سیاست سلامت دریافت کرده است. او در این زمینه آثاری منتشر کرده، در کنفرانس‌های ملی سخنرانی داشته و با سازمان‌های غیرانتفاعی مختلف همکاری می‌کند.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  Coursera
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  3 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  3 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی