00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

وبینار رایگان باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل (قسمت 2)

همایش‌ها و رویدادها
1 سخنرانی
92٪ (26 رای)

آزمون تافل یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌‌المللی است که توسط موسسه ETS  برگزار می‌شود. در این آزمون میزان تسلط شما به زبان انگلیسی سنجیده می‌شود. از مزیت‌های این آزمون این است که شما قادر خواهید بود با داشتن این مدرک، در بسیاری از کشورهای دنیا کار پیدا کنید و یا در دانشگاه‌های معتبر دنیا مشغول به تحصیل شوید. 

آزمون تافل شامل مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری است. شایان ذکر است که یکی از مهارت‌هایی که شاید اکثر افراد در آن مشکل داشته باشند بخش نوشتاری است. قاعدتا داشتن مهارت بالا در بخش رایتینگ تافل کمک بسیار زیادی در بالا بردن نمره شما خواهد کرد. 

در وبینار باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل قسمت 2 سعی بر آن شده است تا اشتباهات رایجی که ممکن است به سبب آن‌ها بخشی از نمره خود را از دست دهید، بیان شود. آگاهی از این اشتباهات به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد تا با جلوگیری از آن‌ها نمره رایتینگ خود را بالا ببرید.

 یکی از مهم‌ترین نکته‌هایی که باید در نوشتن رایتینگ رعایت کرد اصل ساده‌نویسی و دوری از تملق است. بسیاری از زبان‌آموزان تصور می‌کنند که اگر از کلمات سخت و ثقیل استفاده کنند و جملات پیچیده‌تری را به‌کار ببرند نمره بیشتری دریافت می‌کنند. در صورتی که اگر آن‌چیزی را که از شما خواسته شده است به صورت ساده هم بیان کنید باز هم نمره خوبی کسب خواهید کرد. 

نکته بعدی که باید رعایت کنید این است که مترادف کلمات مختلف را یاد بگیرید و کلمات یکسان را پی‌در‌پی استفاده نکنید. در نوشتن رایتینگ باید در انتخاب کلمات دقت بالایی داشته باشید و در کنار آن به گرامر‌ هم توجه کنید. سعی کنید آن چیزی که در ابتدا بیان کردید بسط دهید و راجب آن توضیحات کافی را ارائه کنید. 

در پایان سعی کنید نمونه‌های مختلف رایتینگ تافل را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید با موضوعات مختلف آشنا شوید و کلمات تخصصی موضوعات مختلف را تا جایی که می‌توانید یاد بگیرید.  ‌

سرفصل‌های دوره وبینار رایگان باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل (قسمت 2)

وبینار
01:30 ساعت
01:30
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
سخنران همایش
مهسا شمس مهسا شمس

خانم مهسا شمس، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد زبان‌شناسی از دانشگاه تهران و کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران هستند. از تجربه‌های تدریس ایشان، می‌توان به ۱۱ سال تدریس مکالمه و بحث آزاد، آیلتس، تافل و زبان عمومی در معتبر‌ترین موسسات آموزشی مختلف از جمله مرکز زبان دانشگاه تهران اشاره کرد.

علاوه‌براین ایشان سوابقی همچون تسلط به زبان فرانسه، گویندگی تبلیغاتی به زبان انگلیسی، ویراستاری، ترجمه‌ی کتاب و مقاله و ... را در کارنامه کاری خود دارند.

ایشان در حال حاضر، مدرس مرکز زبان دکتر برزآبادی هستند و ۷ سال سابقه‌ی تدریس TOEFL iBT را دارند.

اطلاعات بیشتر
درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

وبینار
01:30 ساعت
01:30
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه