00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

TOEFL iBT: Writing

دوره‌های مکتب‌پلاس
53 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

آزمون تافل، یکی از شناخته شده‌ترین و معتبرترین آزمون‌ها در دنیا است که سنجشی برای میزان توانایی شخص در زبان انگلیسی، محسوب می‌شود.

دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی معتبر بسیاری در سراسر جهان از داوطلبان خود می‌خواهند تا در این آزمون شرکت کنند و حداقل نمره‌ی قابل قبول برای آن دانشگاه یا مرکز آموزش عالی (که معمولاً ۸۰ تا۱۰۰ از ۱۲۰ است) را برای ورود به آنجا، کسب کنند.

از آنجایی که برای ورود به برخی از دانشگاه های آمریکا و کانادا در بخش رایتینگ تافل نمره بالای ۲۵ نیاز است، آشنایی با مهارت نوشتار آکادمیک اهمیت ویژه ای پیدا می کند. در این دوره‌ی آموزشی، با ساختار بخش Writing در هر دو بخش تلفیقی integrated و مستقل independent آزمون اینترنتی تافل، قالب سوالات، نحوه‌ی یادداشت برداری حین شنیدن متون شنیداری که به شکل تشریحی و عملی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند، آشنا می‌شوید.

در این دوره شما با ایده‌پردازی و انسجام متن با تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاص و البته ساده در قسمت رایتینگ تافل اینترنتی آشنا خواهید شد. این تکنیک‍‌ها و استراتژی‌ها برای بسط منطقی ایده‌ها حاصل سال‌ها تجربه در تدریس دوره‌های آزمون تافل بوده‌است. در این دوره علاوه‌بر نکات گرامری مورد نیاز، تمپلیت‌های مناسب رایتینگ تافل را یاد خواهیدگرفت. اگر تکنیک‌های گفته شده و نکات ارائه شده در طول کلاس‌ها را به خوبی پیاده کنید، به راحتی می‌توانید نمره‌ای بالا کسب کنید. پس اگر به دنبال یک نمره خیلی عالی (نمره 24 یا بالاتر) در رایتینگ تافل اینترنتی هستید، دراین دوره از تافل مکتب خونه شرکت کنید.

 

از آگوست سال ۲۰۱۹ تغییراتی در آزمون تافل ایجاد شده است که توصیه می‌شود از اینجا بیشتر مطالعه کنید.

مدرس دوره
مهسا شمس

خانم مهسا شمس، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد زبان‌شناسی از دانشگاه تهران و کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران هستند. از تجربه‌های تدریس ایشان، می‌توان به ۱۱ سال تدریس مکالمه و بحث آزاد، آیلتس، تافل و زبان عمومی در معتبر‌ترین موسسات آموزشی مختلف از جمله مرکز زبان دانشگاه تهران اشاره کرد.

علاوه‌براین ایشان سوابقی همچون تسلط به زبان فرانسه، گویندگی تبلیغاتی به زبان انگلیسی، ویراستاری، ترجمه‌ی کتاب و مقاله و ... را در کارنامه کاری خود دارند.

ایشان در حال حاضر، مدرس مرکز زبان دکتر برزآبادی هستند و ۷ سال سابقه‌ی تدریس TOEFL iBT را دارند.

اطلاعات بیشتر

پیش‌نیاز‌های دوره TOEFL iBT: Writing

پیش‌نیاز این دوره، General English: Intermediate است، در واقع آشنایی با سطح متوسط زبان برای شروع این دوره الزامی است.

آموزش زبان انگلیسی (Intermediate)
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره TOEFL iBT: Writing

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

Introduction
00:22 ساعت
00:21
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  

In this section, you will be familiar with the details of the TOEFL iBT test and the scoring of writing.

Introduction to TOEFL iBT & Writing
"08:07
Introduction to scoring & Wrong assumptions
"12:58
Handout
"00:03
تغییرات آزمون TOEFL
"01:34
Integrated Task
11:30 ساعت
01:30
Combined Shape Created with Sketch. 10 جلسه
بارم:
15%
نمایش جلسات فصل  
What to Write?
06:55 ساعت
00:49
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
11%
نمایش جلسات فصل  
Cohesion
07:50 ساعت
01:23
Combined Shape Created with Sketch. 11 جلسه
بارم:
11%
نمایش جلسات فصل  
Grammar for Writing
01:27 ساعت
01:12
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
Punctuation
06:57 ساعت
00:46
Combined Shape Created with Sketch. 6 جلسه
بارم:
11%
نمایش جلسات فصل  
Final Comments
01:01 ساعت
01:01
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  

In this section, you will learn time management while writing a real essay. You will also learn how to develop your ideas and examples and how to structure your whole essay.

The Tricks for a Complete Essay 1
"20:54
The Tricks for a Complete Essay 2
"23:01
The Tricks for a Complete Essay 3
"17:32