آموزش مکالمات حضوری، تلفنی و آنلاین به زبان انگلیسی

poster
پیش‌نمایش دوره

اکثر افرادی که شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند همیشه یک سوال مهم را در ذهن خود دارند که چگونه می‌توان به صورت روان و صحیح انگلیسی صحبت کرد؟ همانطور که همه ما می‌دانیم یادگیری ... ادامه

برگزارکننده:  Georgia Institute of Technology  Georgia Institute of Technology
مدرس دوره:
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  2 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:27 ساعت ویدئو - 1 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 تغییر نحوه صحبت کردن به زبان انگلیسی

 بهبود تلفظ و روان‌خوانی

 افزایش دایره لغات انگلیسی

 درک و شناسایی نحوه تاثیر فرهنگ بر گفتار

 استفاده از فرهنگ برای صحیح و درست صحبت کردن

 یادگیری بهترین زبان بدن را برای محیط های فرهنگی مختلف

 یادگیری جملات، پرسش‌ها و پاسخ‌ها را برای شرایط و موقعیت‌های مختلف

تغییرات دوره آموزش مکالمات حضوری، تلفنی و آنلاین به زبان انگلیسی

نسخه 2.0 - 1402/09/14

اضافه شدن زیرنویس فارسی اختصاصی و تعریف کوییز

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش مکالمات حضوری، تلفنی و آنلاین به زبان انگلیسی

ارتباط حضوری: قدرت ارتباط چهره به چهره

طی این فصل، شما قادر خواهید بود بر روی واژگان مکالمه حرفه‌ای و استرس و لحن کلمات مناسب کار کنید. پس از پایان فصل، شما می‌توانید یک "سخنرانی آسانسور" کوتاه ارائه دهید.

  گفتگو کوتاه و واژگان مکالمه
مشاهده
"04:22  
  خودتان را توصیف کنید: تلفظ
مشاهده
"06:31  
  معرفی آسانسوری
مشاهده
"05:57  
  کوییز فصل اول
"07:00  
دیدار و گفتگو آنلاین

این فصل به موقعیت‌های بحث گروهی با تمرکز بر ویدئو کنفرانس نگاه می‌کند. با نگاه کردن به سناریوهای مختلف، زبان کلیدی را برای بحث گروهی یاد خواهید گرفت و همچنین برخی از آداب تجارت را به دست خواهید آورد.

  کنفرانس ویدیویی: چهره به چهره اما آنلاین
مشاهده
"05:27  
  مکالمه گروهی
مشاهده
"05:55  
  کنفرانس ویدیویی: نقش بازی کردن
مشاهده
"07:34  
  کوییز فصل دوم
"06:00  
مکالمه تلفنی قدرتمند

در این فصل، استفاده از زبان و تلفظ برای مکالمات تلفنی را بهبود خواهید بخشید. تمرکز اصلی بر تمایزات تلفظی پیچیده‌تر در can/can't و اعداد خواهد بود.

  زبان تلفنی
مشاهده
"06:43  
  فهمیدن و فهمیده شدن در مکالمه تلفنی
مشاهده
"06:55  
  نقش بازی کردن در مکالمه تلفنی
مشاهده
"05:32  
  کوییز فصل سوم
"08:00  
نکات کلیدی یک مصاحبه قدرتمند

طی این فصل، می‌توانید خود را بهتر برای مصاحبه به زبان انگلیسی آماده کنید. این سه درس بر بهبود زبان بدن، تلفظ کلمات پایانی -ed و -s و تمرین سوالات مصاحبه تمرکز دارد.

  آماده شدن برای مصاحبه
مشاهده
"04:52  
  تلفظ خود را بهبود ببخشید: کلمات منتهی به s و ed
مشاهده
"07:01  
  نقش بازی کردن در مصاحبه
مشاهده
"06:25  
  کوییز فصل چهارم
"07:00  
همه مهارت‌ها را کنار هم بگذارید: ارائه‌ها

در فصل نهایی دوره، شما این شانس را خواهید داشت که تمام مهارت‌های زبانی که به تازگی به دست آورده‌اید را در یک ارائه قرار دهید. این دو درس به شما کمک می‌کند بهترین ارائه خود را سازماندهی کنید و ارائه دهید.

  فراز و فرود صدا
مشاهده
"05:41  
  تلفظ خود را عالی کنید
مشاهده
"08:12  
  کوییز فصل پنجم
"06:00  

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

اکثر افرادی که شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند همیشه یک سوال مهم را در ذهن خود دارند که چگونه می‌توان به صورت روان و صحیح انگلیسی صحبت کرد؟ همانطور که همه ما می‌دانیم یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا شما برای انجام بسیاری از کارها به آن نیازمند خواهید بود.

در یادگیری زبان انگلیسی توانایی مکالمه به زبان انگلیسی اهمیت بالایی دارد زیرا شما از طریق صحبت کردن قادر خواهید بود بسیاری از نیازهای خود را برطرف سازید. برای ارتباط برقرار کردن با سایرافراد در دانشگاه، محل کار و . . . شما باید مکالمه انگلیسی در مصاحبه شغلی را به خوبی یاد بگیرید.در این راستا، دوره آموزش مکالمات حضوری، تلفنی و آنلاین به زبان انگلیسی می‌تواند بسیار مفید باشد.

 هنگام مکالمه حضوری به دلیل اینکه شما با فرد مقابل مستقیما در ارتباط هستید در انتقال معنی و مفهوم خود و همچنین دریافت منظور دیگران بسیار راحت‌تر خواهید بود، زیرا شما شخص مقابل خود را می‌بینید و حس او را درک می‌کنید و حرکات سر و بدن او را به خوبی مشاهده می‌کنید، که این خود در دریافت بهتر افکار و احساسات طرف مقابل بسیار مفید خواهد بود. 

در صحبت کردن آنلاین شما بازهم طرف مقابل خود و حرکت‌های چهره او را می‌بینید که این هم باعث می‌شود شما بهتر طرف مقابل خود را درک کنید و از این بابت شبیه به مکالمه حضوری خواهد بود. 

در مکالمه تلفنی انگلیسی شما شخص مقابل را نمی‌بینید درنتیجه قادر به دریافت معنی و مفهوم از طریق حرکات و زبان بدن او نیستید، در نتیجه این نکته بسیار حائز اهمیت خواهد بود که این قدرت را داشته باشید که آن چیزی را که مدنظرتان است به روشنی منتقل کنید که باعث ایجاد سوء‌ برداشت در ذهن طرف مقابل نشوید و همچنین این انتظار از طرف مقابل هم در ذهن ما متقابلا شکل می‌گیرد که او هم توانایی بیان منظور خود را به ما داشته باشد. 

در دوره آموزش مکالمات حضوری، تلفنی و آنلاین به زبان انگلیسی شما خواهید آموخت که چگونه خود را به صورت کامل معرفی کنید و در همین راستا به نکاتی در مورد بهتر کردن تلفظ خود هم دست پیدا خواهید کرد. 

یکی از نکات بسیار کارآمدی که در این دوره امکان یادگیری آن برایتان فراهم شده "معرفی آسانسوری" است. معرفی آسانسوری به معنی ارتباط بسیار موثر و قدرتمند در یک زمان کوتاه است-مثلا به اندازه زمانی که شخص مهمی را در یک آسانسور ملاقات کنید- به طوری که شخص مقابل ترغیب شده و به سخنان شما گوش دهد تا زمینه برقراری یک ارتباط بلندمدت شکل گیرد. معرفی آسانسوری یعنی اینکه شما مختصر، مفید و قانع کننده قادر باشید خود، ایده و یا محصولتان را معرفی نمایید. در معرفی آسانسوری شما باید توانایی این را داشته باشید که هرآنچه را که نیاز دارید، در صحبت خود به‌کار ببرید تا طرف مقابل خود را برای ادامه صحبت و شکل گیری رابطه ترغیب کنید. این کار باعث می‌شود شما حتی در مصاحبه های کوتاه نگران اتمام وقت نباشید. شما تمرین خواهید کرد که چگونه در مصاحبه انگلیسی با اعتماد به نفس و بدون نگرانی از اینکه شاید جایی مرتکب اشتباهی شوید صحبت کنید. درنهایت نکات کلیدی و مهم برای رفتن به مصاحبه و همچنین  نحوه ارائه دادن را یاد خواهید گرفت. کلام آخر اینکه هرآنچه که برای بهتر کردن مکالمه حضوری، تلفنی و یا آنلاین خود نیاز دارید را در این دوره خواهید یافت.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Amalia B. Stephens

Amalia B. Stephens بیش از هفت سال کلاس‌های متنوعی را در موسسه زبان فناوری GA تاسیس و تدریس کرده است. او همچنین زبان انگلیسی را در سیستم مدارس دولتی شهرستان فولتون جورجیا و در قاهره، مصر و جمهوری آفریقای مرکزی تدریس کرده است. Amalia پیش از تدریس به عنوان یک نویسنده تجاری در نیویورک و آتلانتا برای روزنامه‌ها، نشریات تجاری و شرکت‌های خصوصی فعالیت کرده است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
پیمان نظری 1399-06-25
نسخه‌ 1 دوره
بسیار ممنونم واقعا دوره ها بسیار از چیدمان قوی برخوردار هستند و هر تلاش مضاعفی صورت گرفته تا اگه کسی همت کنه بیشترین بهر ه ورودی را خواهد داشت .
اسفندیار كياني 1400-09-10
نسخه‌ 1 دوره
دوره خوبيه ولي قسمت ها حتما نياز به تمرين دارن و بدون تمرين نتيجه نميده.
تورج سهرابی 1399-07-15
نسخه‌ 1 دوره
بسیار عای و آموزنده بود . با تشکر از همگی شما خوبانِ زحمتکش

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  Georgia Institute of Technology
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  2 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:27 ساعت ویدئو - 1 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی