00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش رایگان آنالیز ریاضی 1

دوره‌های رایگان
25 جلسه
96٪ (61 رای)

هدف از آموزش رایگان آنالیز ریاضی 1 چیست؟

هدف از این درس بررسی مفاهیم و ارائه اثبات دقیق به اصطلاح اپسیلون-دلتایی، قضایایی است که قبلا در دروس حساب دیفرانسیل و انتگرال (ریاضی عمومی یک) به آن‌ها پرداخته شده‌است. این مفاهیم همگی با مفهوم حد مرتبط هستند. همچنین پیش‌نیاز این درس مبانی ریاضی است. با یادگیری این مباحث می توان به درک درستی از مفاهیم اصلی ریاضیات دست پیدا کرد.

منابع استفاده شده در این دوره چیست؟

منبع این درس کتاب اصول آنالیز ریاضی، نوشته والتر رودین، است. این درس به فصلهای یک تا هشت این کتاب (آنالیز تک متغیره) می‌پردازد

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره مناسب دانشجویان رشته‌های علوم پایه، آمار و علوم کامپیوتر است که توسط مکتب‌خونه برای شما دانشجویان گرداوری شده است.

دوره آنالیز ریاضی 1 در کدام دانشگاه تدریس شده‌است؟

این دوره طی 27 جلسه در دانشکده ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان تدریس شده‌است.

سرفصل‌های دوره آموزش رایگان آنالیز ریاضی 1

مشتق
02:40 ساعت
02:40
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  
استاد دوره
محمدرضا کوشش محمدرضا کوشش

دکتر محمدرضا کوشش عضو هیئت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان است. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی‌ارشد خود را از دانشگاه صنعتی اصفهان و مدرک دکتری خود را از دانشگاه منیتوبا (کانادا) در رشته ریاضی دریافت کرده است. از جمله افتخارات وی می‌توان به کسب جایزه ویژه انجمن ریاضی ایران در هندسه و توپولوژی (جایزه هشترودی) و جایزه ابوریحان فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان پژوهشگر جوان برجسته کشور در علوم پایه اشاره کرد.

درباره برگزارکننده
دانشگاه صنعتی اصفهان دانشگاه صنعتی اصفهان (اطلاعات بیشتر)

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش رایگان آنالیز ریاضی 1

ریاضی عمومی ۱
اطلاعات بیشتر

نظرات  (2 نظر)

کاربر مکتب‌خونه
02:10 - 1401/08/24
کاربر‌ سایت
سلام وقتتون‌ بخیر...من دانشجوی ارشد رشته جبر صنعتی اصفهان بودم‌...سالها از آنالیز دور شده بودم و از یادم رفته بود...اينقدر خوب و کامل و با صبوریت و آرام تدریس شد که من حتی روی دور تند هم یاد گرفتم...بی نهایت تشکر میکنم از استاد عزیز....اینم بگم تو دوره لیسانس از آنالیز خیلی بدم میومد و همش می‌گفتم خیلی بی معنیه...اما الان هم موقع تدریس فهمیدم و به خودم گفتم چقدر آسون و قابل فهم...تشکر میکنم خیلی زیاد....با دور‌تند ۲x گوش دادم و نوشتم و خیلی خوب یاد گرفتم...اصلا باورم‌نمیشه...تشکر‌میکنم ازتون خيلي زیاد
مرجان
20:49 - 1401/06/14
کاربر‌ سایت
یکم عشق و علاقه اشون کمه میگن تند تند میرن ، همین که رایگان زحمت کشیدین ممنون گرچه من دوست ندارم ریاضیا همه چی رو رایگان میزارن و مردم قدر نمیدونن

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

مشتق
02:40 ساعت
02:40
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل