00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
15,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش گرامر انگلیسی: جملات شرطی

دوره‌های مکتب‌پلاس
0:50 ساعت
100٪ (17 رای)

در یادگیری زبان انگلیسی گرامر مبحث بسیار مهمی است. گرامر به معنی ساختار و سیستم یک زبان است. ما با کمک گرامر قادر خواهیم بود کلمات را درست و با توجه به نقش آن‌ها در جمله کنار هم قرار بدهیم تا بتوانیم مفهوم درستی را به مخاطب خود منتقل کنیم. پس اگر ما گرامر زبان انگلیسی را به طور صحیح و دقیق فرا نگیریم کلمات را به شکل فارسی کنار هم قرار خواهیم داد و این برای یک غیرفارسی زبان قابل درک نخواهد بود. گرامر صحیح کلید اصلی سلیس و با اعتماد به نفس صحبت کردن است. رعایت کردن درست اصول گرامر نشان‌دهنده مهارت بالای شما در زبان انگلیسی است. در‌ راستای یادگیری گرامر، مبحث جملات شرطی اهمیت زیادی دارد، زیرا در خیلی از جملاتی که می‌خواهیم بسازیم و در مورد موضوعی صحبت کنیم نیاز به دانستن ساختار جملات شرطی داریم. در این ویدیوها با زبانی ساده و روان به آموزش هر چهار نوع جملات شرطی پرداخته می‌شود و با ارائه تمرین و مثال‌های زیاد این بستر برای شما فراهم آمده‌است که این ساختا‌رها را به طور کامل و کاربردی فرا بگیرید.

سرفصل‌های دوره آموزش گرامر انگلیسی: جملات شرطی

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
پرهام خدابخش مقدم

پرهام خدابخش مقدم، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و دارنده مدرک dip TESOL از LTTC  (London Teacher Training College)

  پرهام خدابخش تدریس دوره‌های زبان عمومی، IELTS ،FCE ،CAE را در شركت‌ها و مؤسسات مختلف مانند شکوه، ایران استرالیا، آفرینش و ... در کارنامه کاری خود دارند. از دیگر سوابق ایشان می‌توان به تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و بخش زبان انجمن علمی دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اشاره كرد.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش گرامر انگلیسی: جملات شرطی

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

نظرات  (1 نظر)

فائزه
05:03 - 1399/05/22
دانشجوی دوره
برای کسانی که میخوان آشنا بش.ند و تازه یاد بگیرند خیلی خوب هست ولی برای کسانی که بلد هستند میخواهند جا بیوفته و پیشرفته بشنوند کاربرد زیادی ندلره.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟