یا
مکتب‌خونه

Vocabulary for Everyone 2

دوره‌های مکتب‌پلاس
18 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

یادگیری انگلیسی امروزه به یک ضرورت تبدیل شده‌است و از اصلی‌ترین مسائل در یادگیری این زبان دایره واژگان یک فرد است. تمامی داوطلبان آزمون‌های آیلتس و تافل، و تمام کسانی که خواستار مهاجرت یا تقویت مکالمه انگلیسی هستند همه روزه به دنبال راه‌هایی می‌گردند تا سطح دانش واژگان خود را بالاتر ببرند. به همین منظور دوره‌ی آموزش لغات و اصطلاحات برای همه با رویکردی ویژه برای تقویت واژگان شما طراحی شده‌است.

در این دوره به بررسی موضوعات بسیار متنوعی می‌پردازیم و در هربخش با طبقه‌بندی موضوعی مجموعه گوناگونی از لغات و ساختارها را یاد می‌گیریم. همچنین در بخش اصطلاحات هر درس عباراتی مخصوص مکالمه روزمره انگلیسی را فرا خواهیم گرفت.

در این دوره علاوه بر بررسی معنا و کاربرد لغات به آموزش مترادف‌ها و صورت‌های مختلف کلمات نیز خواهیم پرداخت که قدرت تشخیص معنای کلمات را تقویت می‌کند و به استفاده شما از زبان انگلیسی انعطاف‌پذیری ویژه‌ای می‌دهد.

مدرس دوره
سینا ولی زاده

سینا ولی‌زاده فارغ‌التحصیل دانشگاه شهید رجایی هستند. زبان انگلیسی را در موسسات مختلفی مانند گلدیس، مرکز بین‌المللی زبان دانشگاه امیرکبیر، آفرینش و ... از سطوح پایه تا آیلتس تدریس کرده‌اند. علاوه‌براین ایشان سوابقی همچون کارشناس سوالات انگلیسی در موسسه گزینه دو و مدیریت محتوا در پروژه‌ها و استارت‌آپ‌های اینترنتی مختلف در دانشگاه تهران و ... را در کارنامه کاری خود دارند.

پیش‌نیاز‌های دوره Vocabulary for Everyone 2

General English: Intermediate
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره Vocabulary for Everyone 2

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
1

Introduction

00:03 ساعت ( شامل 00:03 ساعت محتوای آموزشی)    1 جلسه   
4

Midterm Exam

00:09 ساعت 1 جلسه    20/100 نمره
5

Midterm Project

05:00 ساعت 1 جلسه    30/100 نمره
8

Final exam

00:15 ساعت 1 جلسه    20/100 نمره
9

Final Project

05:00 ساعت 1 جلسه    30/100 نمره