آموزش Google Gemini برای برنامه‌نویسان

poster
پیش‌نمایش دوره

«Gemini» مجموعه‌ای جدید از مدل‌های زبان بزرگ چندوجهی گوگل است که به طور یکپارچه روی تصاویر، ویدئوها، صداها و کدها کار می‌کند. در این دوره، مدرس لین لانگیت به شما نحوه شروع به کار با ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:
Lynn Langit
Lynn Langit

برگزارکننده:

LinkedIn
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 آشنایی با «Gemini»

 یادگیری الگوهای طراحی، ابزارها و ویژگی‌های «Gemini»

 توسعه، تست و استقرار مدل‌های «Gemini»

 تبدیل شدن به یک متخصص DevOps حرفه‌ای با دانش یادگیری ماشین

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش Google Gemini برای برنامه‌نویسان

نتیجه‌گیری

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

«Gemini» مجموعه‌ای جدید از مدل‌های زبان بزرگ چندوجهی گوگل است که به طور یکپارچه روی تصاویر، ویدئوها، صداها و کدها کار می‌کند. در این دوره، مدرس لین لانگیت به شما نحوه شروع به کار با الگوهای طراحی، ابزارها و ویژگی‌های «Gemini» را با رعایت بهترین شیوه‌های ساخت اپلیکیشن‌های مبتنی بر مدل‌های زبان بزرگ آموزش می‌دهد.

در دوره آموزش Google Gemini برای برنامه‌نویسان با زیرنویس اختصاصی از مکتب‌خونه، ابتدا با Google AI Studio قابلیت‌های «Gemini» را کشف خواهید کرد و سپس به توسعه، تست و استقرار مدل‌های حتی بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌پردازید. در این مسیر، لین نحوه استفاده از نوت‌بوک‌های «Gemini» در GCP Vertex AI Studio و اپلیکیشن‌های «Gemini» روی GCP را به شما نشان می‌دهد. با گذراندن این دوره، به‌عنوان یک متخصص DevOps حرفه‌ای با دانش یادگیری ماشین، آماده ارتقای شغلی خواهید شد.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Lynn Langit

Lynn Langit، یک معمار cloud است که با سرویس‌های وب آمازون (AWS) و Google Cloud Platform کار می‌کند. او در پروژه‌‌های کلان‌داده تخصص دارد و سابقه‌ی کار با سرویس‌های  Athena, Aurora, Redshift, Kinesis و اینترنت اشیاء (IoT) از AWS را دارد. همچنین در زمینه‌ی تولید (محصول نهایی) با Databricks برای Apache Spark و Google Cloud Dataproc, Bigtable, BigQuery, و Cloud Spanner فعالیت کرده است.

علاوه بر این، Lynn یکی از بنیان‌گذاران «آموزش برنامه‌نویسی به کودکان» است و درباره‌ی داده‌ها و فناوری‌های ابری در سراسر آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آفریقا، آسیا و استرالیا سخنرانی کرده است.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.