آموزش مبانی ارتباطات

poster
پیش‌نمایش دوره

مهارت‌های ارتباطی شما بر چشم‌اندازهای شغلی‌تان، ارزشی که به شرکت خود می‌آورید و احتمال ارتقای شما تأثیر می‌گذارد. این دوره به شما کمک می‌کند تا در انواع موقعیت‌های حرفه‌ای، از جمله جلسات، ارتباطات دیجیتالی، ارائه‌ها ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn

برگزارکننده:

LinkedIn
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 تجهیز شرکت‌کنندگان با مهارت‌هایی برای تطبیق سبک و رویکرد ارتباطی به محیط‌ها و مخاطبان مختلف

 افزایش مهارت‌های گوش دادن: آموزش تکنیک‌های گوش دادن فعال برای افزایش درک و ارتباط میان فردی

 کمک به شرکت‌کنندگان برای بهبود توانایی ارتباط موثر از طریق روش‌های شفاهی و غیر شفاهی

  ارائه مفاهیم و اصول ارتباطی پایه برای شرکت‌کنندگان

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش مبانی ارتباطات

مقدمه
نتیجه‌گیری

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

مهارت‌های ارتباطی شما بر چشم‌اندازهای شغلی‌تان، ارزشی که به شرکت خود می‌آورید و احتمال ارتقای شما تأثیر می‌گذارد. این دوره به شما کمک می‌کند تا در انواع موقعیت‌های حرفه‌ای، از جمله جلسات، ارتباطات دیجیتالی، ارائه‌ها و معرفی‌ها بهتر ارتباط برقرار کنید.

مربیان تاتیانا کلوو و برندا بیلی - هیوز چهار رکن ارتباطات - افراد، پیام، بستر و گوش‌دادن - را معرفی کرده و نشان می‌دهند که چگونه این ارکان در شرایط مختلف اعمال می‌شوند. با تاتیانا و برندا همراه شوید تا ابزارهای ارتباطی خود را به اشتراک بگذارند و به شما نشان دهند چگونه این شایستگی اساسی را بسازید و به‌گونه‌ای ارتباط برقرار کنید که پیام شما را به طور مؤثر و حرفه‌ای منتقل کند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Brenda Bailey Hughes

برندا بیلی - هیوز یکی از اعضای هیئت‌علمی برنده جایزه با رتبه ملی دانشکده بازرگانی کلی در دانشگاه ایندیانا است که در آن دوره‌های ارتباطات و رهبری را تدریس می‌کند. برندا در آموزش ارتباطات تخصص دارد و مدیران بسیاری از شرکت‌های Fortune 500 را مربی‌گری کرده است. پروفسور هیوز یکی از 20 نویسنده برتر آموزش لینکدین با بیش از 3 میلیون بیننده است. او به طور منظم در کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی در مورد موضوعات مختلف از جمله همدلی، اعتماد، گوش‌دادن، تأثیرگذاری، مهارت‌های ارائه، تفکر طراحی و خدمات مشتری ارائه می‌دهد. برندا جوایز متعددی را برای بورس تحصیلی خود در زمینه آموزش و یادگیری دریافت کرده است، از جمله کمک‌هزینه تحصیلی جهانی، جایزه یادگیری مشارکتی در جامعه، جایزه تعالی دانشکده از برنامه MBA اجرایی دانشگاه سانگ کیون کوان، چهار جایزه آموزش نوآورانه، جایزه آموزشی الهام‌بخش آلفا کاپا پسی، و جایزه آموزش متولیان مدرسه بازرگانی کلی. برندا یک مربی دارای مجوز World Works است و دارای گواهینامه مربی 360 رهبری است، همچنین عضو انجمن آموزش و توسعه و انجمن آموزش مدیریت و رفتار سازمانی است. برندا دارای مدرک کارشناسی ارشد هنر در ارتباطات سازمانی و توسعه حرفه‌ای است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher Tatiana Kolovos

تاتیانا کولووو، مدرس ارشد در دانشکده بازرگانی ایندیانا است و دارای مدرک MBA از همان دانشگاه است. او کلاس‌های ارتباطات تجاری و ارتباطات متقابل فرهنگی را در سال اول در مقطع کارشناسی به دانشجویان MBA Kelley Direct و شرکت‌کنندگان در برنامه‌های Kelley Executive Partners تدریس می‌کند. تاتیانا یکی از اعضای انجمن ارتباطات تجاری است، او یک مربی دارای مجوز World Works است، برنامه‌ای که برای کمک به حرفه‌ای‌ها برای موفقیت در مدیریت تیم‌ها و افراد بین فرهنگی در یک محیط کاری جهانی طراحی شده است. در سمت قبلی خود، تاتیانا با منابع انسانی در دانشگاه ایندیانا به‌عنوان مشاور توسعه‌سازمانی کار می‌کرد. تاتیانا سمینارهایی را طراحی و اجرا کرده است و به متخصصان کمک کرده تا عملکرد کاری بهینه را انجام دهند. به‌عنوان یک سخنران و مربی حرفه‌ای، تاتیانا کنفرانس‌های متعدد در ایالات متحده و 15 کشور سراسر جهان ارائه کرده است.

 
مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.