آموزش تقویت قدرت تمرکز

poster
پیش‌نمایش دوره

در دنیای کنونی ما که بسیار شلوغ تر از گذشته شده است، مدیریت زمان به تنهایی نمی تواند این شلوغی را کاهش دهد و آرامش ذهنی ایجاد کند. برای اینکه بتوانید واقعاً کارایی و بازده ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:

برگزارکننده:

LinkedIn
4.6 (5 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 افزایش تمرکز

 افزایش بهره‌وری در کار

 بهبود عملکرد

 افزایش ارتباطات

سرفصل‌های دوره آموزش تقویت قدرت تمرکز

مدیریت تمرکز چیست؟
تمرکز در فضای دیجیتال
تمرکز در فضای واقعی و فیزیکی
زمان‌بندی
ارتباطات
جمع‌بندی

در این فصل بطور خلاصه مباحث فصل های قبلی را جمع بندی خواهیم کرد.

  جمع بندی
مشاهده
"00:50  

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

در دنیای کنونی ما که بسیار شلوغ تر از گذشته شده است، مدیریت زمان به تنهایی نمی تواند این شلوغی را کاهش دهد و آرامش ذهنی ایجاد کند. برای اینکه بتوانید واقعاً کارایی و بازده کاری خود را افزایش دهید، بسیار مهم است که بتوانید تمرکز خود را بهبود ببخشید.

تمرکز روشی برای پرورش ذهن است که باعث می شود فکر و اندیشه ی فرد عملکرد خوبی داشته باشد و به حالت ذهنی آرام و آسوده تری دست یابد. در واقع تمرکز به این معناست که شما در حین انجام کاری به اتفاقاتی که در اطرافتان در حال رخ دادن هستند توجهی نداشته باشید و تمام توجه تان را معطوف به کاری که انجام می دهید کنید. متمرکز بودن به این معناست که شما به جای اینکه مدام از انجام کاری به سراغ کار دیگر بروید، تمام انرژی و ذهن خود را به انجام همان کار اختصاص دهید.

این دوره برای چه کسانی کاربردی است؟

در این دوره، دیو کرنشاو، کارشناس بهره‌وری و نویسنده کتاب های پرفروشی در این حوزه، به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های توجه و تمرکز را توسعه دهید تا هم از حواس‌پرتی‌های روزانه جلوگیری کنید و هم بر آنچه که ارزشمندتر است و اولویت بالاتری دارد، متمرکز شوید. فضای دیجیتال و فیزیکی خود را تنظیم کنید تا تمرکز را تقویت کنید، راه‌هایی را بیابید که ذهنتان را روی کار نگه دارید، و از روابط خود - هم در محل کار و هم در خانه - با تمرکز بر مهمترین چیز محافظت کنید.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Dave Crenshaw

دیو کرنشاو رهبران بسیاری را در Fortune 500 Companies، دانشگاه ih و سازمان‌های مختلف آموزش داده است. او در مجله  Time, USA Today، FastCompany و BBC News مقاله‌‎ها و مطالب بسیار زیادی را منتشر نموده است. دوره‌های آموزشی او در لینکدین ده‌ها میلیون بار دیده شده است. پنج کتاب او به هشت زبان منتشر شده‌اند که محبوب‌ترین آن‌ها افسانه چندوظیفه‌ای (The Myth of Multitasking) است که پرفروش‌ترین کتاب مدیریت زمان شده است. دیو به عنوان نویسنده، سخنران و مربی آنلاین، زندگی و حرفه صدها هزار نفر را در سراسر جهان متحول کرده است. 

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
هانیه پرنیان 1402-12-28
تا حالا که خیلی خوب بوده😃
سیداحمد کریمی 1402-06-24
سلام و درود، افزایش تمرکز نیاز واقعی دنیای دیجیتال امروزی است و این آموزش به من کمک کرد برای افزایش تمرکز استراتژی مشخصی داشته باشم. سپاس از تیم مکتبخونه
حمید محمدعلی زاده 1403-02-14
قابل توجه بود

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.