00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آزمون تعیین سطح ترکی استانبولی

دوره‌های رایگان
1 جلسه

آموزش زبان ترکی استانبولی را به دلایل مختلف ممکن است آغاز کنید. صرف نظر از دلیل انتخاب این زبان برای یادگیری، اولین مرحله‌ی رسمی یادگیری آن را می‌توان آزمون تعیین سطح زبان ترکی دانست. هنگام تصمیم‌گیری برای یادگیری زبان ترکی، می‌توان از میان دو مسیر متداول یعنی آموزش رسمی در کلاس‌های آموزش زبان و یا یادگیری به صورت خودخوان، یکی را انتخاب کرد. آزمون تعیین سطح و به دست آوردن شناختی دقیق از توانایی‌ها و دانش زبانی می‌تواند به انتخاب مسیر مناسب‌تر کمک کند.

 

با شرکت در آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی ، به صورت استاندارد و صحیح میزان آشنایی و تسلط خود بر زبان ترکی استانبولی را مورد بررسی قرار می‌دهید. این آزمون به صورت کاربردی دایره‌ی واژگانی شما، میزان درک جملات و عبارات مختلف، توانایی استفاده از دستورهای زبان ترکی، مهارت ارتباطی با استفاده از زبان ترکی و... را می‌سنجند. علاوه بر این، دیگر فایده‌ی شرکت در چنین سنجشی، افزایش اعتماد به نفس فرد شرکت‌کننده است. چرا که گاهی افراد به دلیل نداشتن معیاری قابل اعتماد برای سنجش، سطحشان در زبان را بسیار پایین‌تر از سطح واقعی‌شان تصور می‌کنند. میزان امتیازاتی که در آزمون تعیین سطح زبان ترکی رایگان کسب می‌شود، به داوطلب نشان می‌دهد که واقعا در چه سطحی قرار دارد.

 

تشخیص صحیح میزان تسلط فرد، بر نگرش او نسبت به توانایی‌هایش اثرگذار است. به طوری که با کسب دیدگاهی جدید نسبت به توانمندی خود، می‌تواند با انگیزه بیشتری یادگیری زبان ترکی را ادامه ‌دهد. 

 

انواع مختلفی از آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی را می‌توان یافت، ولی نمی‌توان تمامی این آزمون ‌ها را استاندارد و در قالب آزمونی متناسب دانست. آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی رایگان مکتب‌خونه مطابق استانداردهای دانشگاه‌های کشور ترکیه طراحی شده است و نتیجه‌ای دقیق و واقعی از توانایی و دانش زبان را در اختیار داوطلب خواهد گذاشت.

 

در این آزمون دایره لغات و نکات دستوری در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرند که پاسخ‌گویی به هر یک از این بخش‌ها زوایای متفاوتی از توان زبانی داوطلب را روشن می‌سازد. 

 

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان ترکی استانبولی رایگان با بهره‌‌گیری از شیوه‌های نوین امتحانی و به کارگیری جدیدترین نظریه‌ها و تئوری‌های آزمون‌سازی، میزان تسلط شما بر دستور زبان ترکی استانبولی و نحوه کاربرد صحیح آن در جملات و عبارات گوناگون را نیز بررسی می‌کند. 

 

در پایان آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی، زبان‌آموز طبق امتیاز کسب‌شده در سطح مناسب قرار می‌گیرد و می‌تواند به صورت آگاهانه به شروع یا ادامه روند یادگیری زبان ترکی ‌بپردازد.

 

نتیجه‌ای که در این آزمون کسب می‌کنید علاوه بر آنکه سطح شما را تعیین می‌کند، با کمک به شناخت بهتر توانایی زبانی شما باعث ایجاد انگیزه بیشتر نیز می‌شود. شناختی که در صورت بهره‌گیری از منابع آموزش زبان معتبر می‌تواند شما را هرچه سریع‌تر به هدف نهایی برساند. به این دلیل آزمون تعیین سطح زبان ترکی را نباید ساده فرض کرد و بهتر است با مطالعه و آمادگی کافی در آزمون شرکت کرد.

 

سرفصل‌های دوره آزمون تعیین سطح ترکی استانبولی

آزمون تعیین سطح ترکی استانبولی
01:45 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
100%

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
فاطمه عصری پور فاطمه عصری پور

فاطمه عصری پور فارغ‌التحصیل ممتاز پیراپزشکی از دانشگاه تبریز و دارای مدرک تخصصی آموزش زبان ترکی استانبولی هستند. بیش از 24 سال در حوزه زبان ترکی استانبولی فعالیت مستمر داشته‌اند و بیش از 10 سال به صورت حرفه‌ای این زبان را تدریس کرده‌اند. از معدود اساتیدی هستند که در ایران به تدریس کتاب نوین İstanbul پرداخته‌اند و به دلیل تحقیقات و نیز تعامل پیوسته با اساتید مجرب زبان ترکی استانبولی در دانشگاه‌های ترکیه همواره جدیدترین و موثرترین سبک‌های آموزش را در تدریس خود پیاده کرده‌اند.

اطلاعات بیشتر
درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

ویژگی‌های دوره آزمون تعیین سطح ترکی استانبولی

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

نظرات  (17 نظر)

صفحه 

از 

2

ابوالفضل
07:15 - 1401/01/26
کاربر‌ سایت
خیلی ممنون از زحماتتون . آخراش یکم سخت بود ۹۰ زدم . البته آذری زبان هستم و کتاب هیت ایت ۱ رو تموم کردم بقیه نا امید نشن چون سطح آزمون واقعا استاندارد و دشوار بود .
کاربر مکتب‌خونه
19:24 - 1400/12/01
کاربر‌ سایت
آزمون جالب و سختی بود انصافا. 82 زدم بد نیست
کاربر مکتب‌خونه
10:20 - 1400/07/11
کاربر‌ سایت
عالی بود
کاربر مکتب‌خونه
03:28 - 1400/06/04
کاربر‌ سایت
خیلی ممنونم از شما، با اینکه چند مورد از سوال ها تو گزینه هاشون اشکال وجود داشت و جواب درست در نمیومد، ولی در کل آزمون جالبی بود بدون شرکت در کلاسی و فقط با توجه به علاقه ای که به زبان استانبولی دارم، به نظرم خوبه که 87% زدم 😊سپاس از شما🙇🌼🌸
کاربر مکتب‌خونه
23:19 - 1400/05/31
کاربر‌ سایت
سلام من افتاب هستم. ممنون از تست رایگانتون نظرمو جلب کرد.خیلی خوب بود نمره ام شد 83 . البته بیشتر از این از خودم انتظار داشتم.بازم ممنون
کاربر مکتب‌خونه
17:48 - 1400/05/31
کاربر‌ سایت
خیلی خوب بود یعنی در واقه عالی بود من 82 زدم تو سن سیزده 82 که خوبه مگه نه نظر بدین
کاربر مکتب‌خونه
11:19 - 1400/05/21
کاربر‌ سایت
سلام.خوب بود.فقط دیگه آخراش داشتم خسته میشدم.71% زدم.البته من آذری هستم و همینجوری برای تعیین سطح شرکت کردم.
کاربر مکتب‌خونه
12:59 - 1400/05/16
کاربر‌ سایت
خوب بود 80 زدم ولی سوالا مبهم بود
کاربر مکتب‌خونه
17:23 - 1400/05/09
کاربر‌ سایت
Ellerinize sağlık Ben 79 vurdum
ثنا
09:40 - 1400/04/16
کاربر‌ سایت
عالی71 درصد

اطلاعات بیشتر

آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی رایگان برای چه کسانی مناسب است؟

  •  تعیین سطح آنلاین زبان ترکی استانبولی، مناسب همه افراد علاقمند به یادگیری زبان ترکی است.
  • آزمون تعیین سطح، برای زبان‌آموزان زبان ترکی استانبولی که تمایل به شناخت توانایی و دانش زبان ترکی خود دارند، مناسب است.
  • آزمون تعیین سطح زبان ترکی، برای متقاضیان آزمون تومر مفید است.
  • این آزمون برای کسانی که قصد اقامت در کشور ترکیه دارند، مناسب است.
  • زبان‌آموزان خود خوان، برای شناخت بهتر نقاط قوت و ضعف خود می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

 

اگر شما هم در حال یادگیری زبان ترکی به کمک فیلم‌ها، سریال‌ها و آهنگ‌های ترکی هستید، شرکت در آزمون برای شما نیز مناسب است.

 

آزمون تعیین سطح آنلاین زبان ترکی استانبولی رایگان از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

این آزمون شامل سوالات واژگان، دستور زبان ترکی و بخش درک مطلب است که توانایی زبان‌آموز را در هر کدام از این مباحث مورد سنجش دقیق قرار می‌دهد. سوالات این آزمون به صورت چند گزینه‌ای طراحی شده‌اند و پس از پایان پاسخ‌دهی به آن‌ها، نتیجه بلافاصله قابل مشاهده است و زبان‌آموز می‌تواند با توجه به سطح خود بهترین مسیر برای شروع و یا ادامه یادگیری زبان ترکی را در پیش بگیرد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

آزمون تعیین سطح ترکی استانبولی
01:45 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
100%