• آموزش الگوریتم‌های پیشرفته در ماشین‌لرنینگ:
  319,000 ت 159,500 ت
 • آموزش الگوریتم‌های نظارت‌شده در ماشین‌لرنینگ:
  289,000 ت 144,500 ت
 • آموزش نظارت‌نشده‌ها، توصیه‌گرها و یادگیری تقویتی در ماشین‌لرنینگ:
  319,000 ت 159,500 ت
 • آموزش هوش مصنوعی برای همه:
  539,000 ت 269,500 ت
 • مجموع:
  1,466,000 ت 733,000 ت
 • مجموع تخفیف: 733,000 ت
خرید تخصص
قیمت: 733,000 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 733,000 تومان
ورود به حساب کاربری
یادگیری ماشین با Andrew Ng

یادگیری ماشین با Andrew Ng

یادگیری ماشین با Andrew Ng

دوره‌ها

تخصص یادگیری ماشین با Andrew Ng

تخصص یادگیری ماشین(ماشین لرنینگ) با همکاری DeepLearning.AI و Stanford Online ساخته شده است. این تخصص مقدماتی به شما اصول یادگیری ماشین و نحوه استفاده از این تکنیک‌ها را برای ساخت اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی در دنیای واقعی می‌آموزد. این تخصص توسط Andrew Ng یک آینده‌نگر هوش مصنوعی، که تحقیقات انتقادی را در دانشگاه استنفورد و کارهای پیشگامانه در Google Brain، Baidu و Landing.AI برای پیشرفت در زمینه هوش مصنوعی رهبری کرده است، آموزش داده می‌شود.

این تخصص مقدمه‌ای بسیار مفصل برای یادگیری ماشین مدرن، از جمله یادگیری نظارت شده (رگرسیون خطی چندگانه، رگرسیون لجستیک، شبکه‌های عصبی و درختان تصمیم)، یادگیری بدون نظارت (خوشه‌بندی، کاهش ابعاد، سیستم‌های توصیه‌گر) و برخی از بهترین شیوه‌های مورد استفاده در "سیلیکون ولی" برای هوش مصنوعی و نوآوری یادگیری ماشین ارائه می‌دهد(ارزیابی و تنظیم مدل‌ها، اتخاذ رویکرد داده‌محور برای بهبود عملکرد، و موارد دیگر).

در پایان این تخصص، شما بر مفاهیم کلیدی تسلط خواهید داشت و دانش عملی برای به کارگیری سریع و قدرتمند یادگیری ماشینی در مسائل چالش‌برانگیز دنیای واقعی را به دست خواهید آورد. اگر به دنبال ورود به هوش مصنوعی یا ایجاد شغلی در یادگیری ماشین هستید، تخصص جدید یادگیری ماشین بهترین مکان برای شروع است.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش هوش مصنوعی برای همه

در دوره آموزش هوش مصنوعی سعی می‌شود تا طی چهار هفته، مبانی کلی هوش مصنوعی برای شما بیان گردد. همچنین کاربرد‌های هوش مصنوعی در حوزه تجارت توضیح داده می‌شود تا افراد غیر متخصص در زمینه هوش مصنوعی بتوانند با استفاده‌های هوش مصنوعی در توسعه کسب‌وکار آشنا شوند.   هدف از …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: هوش مصنوعی چیست؟

01:02

فصل دوم: ساخت پروژه‌ هوش مصنوعی

00:53

فصل سوم: پیاده‌سازی هوش مصنوعی در شرکت خودتان

01:33

فصل چهارم: هوش مصنوعی و جامعه

00:50

آموزش الگوریتم‌های نظارت‌شده در ماشین‌لرنینگ

یادگیری تحت نظارت یا یادگیری با نظارت مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین شاخه از یادگیری ماشین است. معمولا متخصصان و علاقه‌مندان به یادگیری ماشین مسیر آموزشی و تحقیقاتی خود را با الگوریتم‌های تحت نظارت آغاز می‌کنند. یادگیری ماشین تحت نظارت (Supervised learning)، یادگیری با نظارت یا یادگیری نظارت شده به این معنی …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: مقدمه‌ای بر یادگیری ماشین

02:30

فصل دوم: رگرسیون با چند ورودی

01:07

فصل سوم: دسته‌بندی (Classification)

01:39

آموزش الگوریتم‌های پیشرفته در ماشین‌لرنینگ

تخصص یادگیری ماشین مجموعه سه دوره بنیادی است که با هم کاری DeepLearning.AI و استنفورد آنلاین ایجاد شده است. این تخصص توسط اندروانگ، یک متخصص هوش مصنوعی آموزش داده می‌شود که تحقیقات مهمی را در دانشگاه استنفورد و کارهای پیشگامانه‌ای در Google Brain ،Baidu و Landing.AI برای پیشرفت حوزه هوش …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: شبکه عصبی

02:22

فصل دوم: آموزش مدل در شبکه عصبی

01:29

فصل سوم: یادگیری ماشین کاربردی

02:59

فصل چهارم: درخت تصمیم

01:38

آموزش نظارت‌نشده‌ها، توصیه‌گرها و یادگیری تقویتی در ماشین‌لرنینگ

با پیشرفت در آمار و علوم کامپیوتر و همچنین مجموعه داده‌های بهتر و رشد شبکه‌های عصبی، یادگیری ماشین در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده است. امروزه یادگیری ماشین در همه‌جا وجود دارد، از جمله  ترجمه خودکار، تشخیص تصویر، فناوری جستجوی صوتی، خودروهای خودران و هر چیزی که فکرش را بکنید. …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: یادگیری نظارت نشده

02:03

فصل دوم: سیستم‌های توصیه‌گر

01:51

فصل سوم: یادگیری تقویتی

02:12