00:00 / 00:00
2.0x
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
 • آموزش تحلیل محاسباتی فایننس و بازار بورس:
  1,019,000 ت 509,500 ت
 • آموزش مدیریت ثروت:
  699,000 ت 349,500 ت
 • آموزش مدیریت سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک مالی:
  1,069,000 ت 534,500 ت
 • آموزش مدیریت مالی شخصی:
  1,049,000 ت 524,500 ت
 • مجموع:
  3,836,000 ت 1,918,000 ت
 • مجموع تخفیف: 1,918,000 ت
خرید تخصص
قیمت: 1,918,000 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 1,918,000 تومان
ورود به حساب کاربری
مدیریت مالی شخصی و سرمایه‌گذاری

مدیریت مالی شخصی و سرمایه‌گذاری

مدیریت مالی شخصی و سرمایه‌گذاری

دوره‌ها

«به گزارش Aviva و به نقل از خبرگزاری گاردین، احساس خوشبختی و عزت نفس در ما، تحت تاثیر توانایی «کنترل مالی» ما است. نه اینکه چقدر درآمد داریم!»

همچنین

«بر اساس گزارش Northwestern Mutual، میزان 78 درصد افراد، وقتی که یک برنامه مالی چهارچوب‌بندی شده دارند، استرس کمتری را در زندگی تجربه می‌کنند.»

 

بر این اساس،

-آیا راهی وجود دارد تا بتوانیم به کمک آن در کسب، نگهداشت و افزایش دارایی‌هایی مالی خود تغییر مثبتی ایجاد کنیم؟

-اصول مدیریت این دارایی‌های مالی چیست؟

-اگر بخواهیم به موضوع مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری از دیدگاه شخصی و نه لزوما بنگاه داری بنگریم، چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

 

کارشناس بازار مالی وال استریت، فارغ التحصیل دانشگاه MIT و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف، دکتر محسن بهرام‌گیری، در این تخصص با شما در مورد موضوعات زیر گفتگو می‌کند:

در دوره مدیریت مالی شخصی: با موضوع مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق برای مدیریت درآمد، هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و بدهی‌ها این تخصص را شروع می‌کنیم

در دوره مدیریت ثروت:  برنامه‌ریزی، انتخاب سرمایه‌گذاری‌ها، کنترل هزینه‌ها، مدیریت ریسک و برنامه‌های مالی برای بهبود و حفظ ثروت فرد یا خانواده بررسی می‌شود.

 دوره آموزش مدیریت سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک مالی: دوره‌ای راجع به تصمیم‌گیری درباره نحوه سرمایه‌گذاری در انواع دارایی‌ها، اداره ریسک‌های مالی، و بهینه‌سازی بازده سرمایه‌گذاری است.

و در نهایت در دوره آموزش تحلیل محاسباتی فایننس و بازار بورس: به طور جامع به مباحث پیشرفته تر ارزش زمانی پول خواهیم پرداخت و با انواع جریانات وجوه نقد اشنا خواهیم شد. 

 

اگر از آن دسته از افراد هستید که عقیده دارند «باید بر جنبه‌های مالی زندگی خود، کنترلی تمام عیار داشته باشند»، میرزای مکتب‌خونه توصیه می‌کند این تخصص را از دست ندهید!

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش مدیریت مالی شخصی

دوره ی مدیریت مالی شخصی، قطعا کاربردی ترین دوره در سراسر جهان در حوزه مالی و فایننس است که در کشورهای پیشرفته، عمدتا به صورت دوره ی اموزشی در دانشگاه های برتر، و به صورت درس عمومی در دوره کارشناسی به عموم دانشجویان در رشته های مختلف مهندسی، پزشکی، علوم …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

مقدمه

00:27

هدف‌گذاری

00:12

بودجه‌بندی

00:37

ارزش زمانی پول

00:33

سرمایه‌گذاری

01:39

مدیریت ریسک

00:28

اعتبار

00:11

پس انداز

20:28

آموزش مدیریت ثروت

دوره مدیریت ثروت، در بسیاری از کشورهای پیشرو جهانی، به عنوان علمی تخصصی برای کمک به افراد مختلف، جهت ثروتمند نمودن ایشان، و نیز حفظ ثروتشان می باشد. چرخه ی ثروت، که متشکل است از ایجاد ثروت، حفظ ثروت و سپس افزایش ثروت، عملا از مهمترین چرخه های زندگی عمومی …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

مدیریت ثروت

22:43

آموزش مدیریت سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک مالی

دوره مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت ریسک مالی از بنیادین ترین و مهمترین دوره های مالی و سرمایه گذاری منطبق با علم استاندارد و به روز در دنیاست که مورد استفاده ی تخصصی عموم کارشناسان و مدیران صنعت مالی و بورس، قرار می گیرد. مدیریت سرمایه‌گذاری به معنای مدیریت و …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

مدیریت سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک مالی

24:44

آموزش تحلیل محاسباتی فایننس و بازار بورس

دوره تحلیل محاسباتی فایننس و بازار بورس، که اشتراک زیادی با دوره جهانی Quantitative Finance دارد، یک دوره کاملا کاربردی است و به طور جامع به مباحث زیر می پردازد:  ارزش زمانی پول:  ارزش زمانی پول به اصطلاح "ارزش وقت پول" یا "ارزش زمانی وجه" به مفهوم این است که …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

تحلیل محاسباتی

24:30