• آموزش امواج الیوت و الگوهای هارمونیک:
  1,629,000 ت 814,500 ت
 • آموزش تحلیل تکنیکال کلاسیک:
  1,349,000 ت 674,500 ت
 • آموزش سیستم معاملاتی ایچیموکو:
  1,629,000 ت 814,500 ت
 • مجموع:
  4,607,000 ت 2,303,500 ت
 • مجموع تخفیف: 2,303,500 ت
خرید تخصص
قیمت: 2,303,500 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 2,303,500 تومان
ورود به حساب کاربری
آموزش جامع تحلیل تکنیکال

آموزش جامع تحلیل تکنیکال

آموزش جامع تحلیل تکنیکال

دوره‌ها

آموزش تحلیل تکنیکال یک تخصص حرفه‌ای برای تمام کسانیست که قصد سرمایه‌گذاری در بازار پرسود و پرریسک بورس و سایر بازارهای مالی را دارند.

برای رسیدن به موفقیت در بازارهای سرمایه، آموزش نقش بسیار مهم و اساسی ایفا می‌کند. سرمایه‌گذارانی که قصد خرید و فروش سهام شرکت‌ها را دارند، باید قبل از انتخاب سهام یک شرکت، تحلیل خوبی از وضعیت آن سهم داشته باشد. همچنین یک سرمایه‌گذار باید قدرت تحلیل بالایی داشته باشد تا بتواند در بازارهای مالی موفق باشد.

یکی از روش‌های تجزیه‌ و تحلیل سهام در بورس، روش تحلیل تکنیکال است. سرمایه‌گذارانی که از روش تحلیل تکنیکال برای تحلیل سهم استفاده می‌کنند بر این باورند که هرآنچه برای تحلیل و ارزیابی نیاز دارند در نمودار قیمت سهم خلاصه شده‌است. تحلیل تکنیکال با استفاده از نمودار سهم و نوسانات گذشته سهم، قیمت سهم در آینده را پیش‌بینی می‌کنند.

از دیگر اصولی که تکنیکالیست‌ها به آن باور دارند این است که تاریخ تکرار می‌شود و همیشه سهام بر اساس روند حرکت می‌کنند. یعنی اگر درگذشته سهام روندی صعودی داشته همچنان به همین روند ادامه می‌دهد مگر اینکه اتفاقی بیفتد که این روند را تغییر دهد.

بنابراین اصول آموزش تحلیل تکنیکال بر این سه اصل استوار است:

1-      همه چیز در قیمت لحاظ شده‌است

2-      سهام بر اساس روندها حرکت می‌کنند

3-      تاریخ تکرار می‌شود

این روش تحلیل در تمام بازارهایی که بر اساس عرضه و تقاضا فعالیت می‌کنند کاربرد دارد. بازارهایی مانند بورس اوراق بهادار، ارزهای خارجی و طلا و ... . با تسلط بر قوانین حاکم بر نمودار و آشنایی با تحلیل تکنیکال و استفاده از قیمت و تغییرات آن، حجم معاملات و دیگر شاخص‌ها می‌توانید هرگونه بازار مالی‌ای را پیش‌بینی کنید.

علم تحلیل تکنیکال علم گسترده‌ای است و کتب بسیاری در مورد آن نوشته شده‌است. اما می‌توان این مبحث جامع را به 3 زیرمجموعه مهم تقسیم کرد. 3 دیدگاه یا روشی که همه به‌نوعی تحلیل تکنیکال هستند اما متفاوت از یکدیگر عمل می‌کنند و مکمل هم هستند.به عبارتی در آموزش تحلیل تکنیکال بیشتر به بیان موارد زیر پرداخته می‌شود.

1-      تحلیل کلاسیک

2-      سیستم معاملاتی ایچیموکو

3-      امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

هرکدام از انواع تحلیل‌های بالا به تنهای برای یک معامله‌گر و موفق شدن در بازار سرمایه کافی است. اما برای حرفه‌ای‌تر شدن و بالاتر بردن درصد موفقیت یادگیری هر 3 روش تحلیل به شما کمک می‌کند که با اطمینان بیشتری خرید و فروش سهام خود را انجام دهید.

یعنی به‌جای اینکه با یک یا دو سیگنال از سیستم کلاسیک دست به خرید سهام بزنید می‌توانید با تحلیل سهم طبق هر 3 دیدگاه با بالای 7 الی 8 سیگنال خریدتان را انجام دهید. این اطمینان به سهام‌داری شما در شرایط بد بازار کمک بسیار بالایی می‌کند.

این 3 دیدگاه تکنیکال کاملاً به‌صورت مجزا از هم عمل می‌کنند و با ترکیب این 3 روش می‌توانید هر نموداری را در تمام بازارهای مالی تحلیل کنید.

در این دوره تحلیل تکنیکال مکتب‌خونه شما می‌توانید به عنوان یک تحلیل‌گر تکنیکال بازار را رصد کنید.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش تحلیل تکنیکال کلاسیک

برای پیش‌بینی قیمت و بررسی وضعیت بازار‌های مالی مانند بازار بورس و بازار ارزهای دیجیتال، تعدادی روش تحلیلی وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توان خریدوفروش امن و مطمئنی را تجربه کرد. یکی از این روش‌های تحلیلی، تحلیل تکنیکال کلاسیک نام دارد که در هنگام سرمایه‌گذاری و معامله‌گری برای تحلیل …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: مفاهیم پایه تحلیل‌گری

02:55

فصل دوم: اندیکاتورها و کاربرد آن‌ها

02:05

فصل سوم: اصطلاحات بازار سرمایه - ورود به بورس

02:37

فصل چهارم: الگوهای کلاسیک

02:16

فصل پنجم: معامله‌گری

01:51

فصل ششم: پروژه نهایی

05:00

آموزش سیستم معاملاتی ایچیموکو

ایچیموکو، یکی از روش‌های تجزیه و تحلیل در بازارهای مالی و سرمایه است. یکی از آموزش‌های مهم برای انجام تحلیل‌های تکنیکال، آموزش ایچیموکو است. هدف از این روش، تکامل نمودارهای شمعی یا ژاپنی به منظور بالا بردن دقت پیش‌بینی حرکت است. اندیکاتور ایچیموکو که به آن نمودار ابری ایچیموکو نیز …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: ایچیموکو و اجزای آن

01:43

فصل دوم: کاربرد عناصر سیستم معاملاتی ایچیموکو

01:53

فصل سوم: الگوها و ریتم تحلیل سیستم ایچیموکو

01:30

فصل چهارم: الگوهای شمعی ژاپنی

02:13

فصل پنجم: طرز تفکر معامله‌گر حرفه‌ای

01:39

فصل ششم: پروژه نهایی

05:00

آموزش امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

امواج الیوت در بین کارشناسان محبوبیت زیادی دارند. با وجود این‌که روش‌هایی مثل پرایس اکشن وجود دارند؛ با استفاده از امواج الیوت می‌توان به یک دید همه‌جانبه نسبت به یک مسئله رسید. این تحلیل کمک می‌کند تا بین دو هدف، محتمل‌ترین مسیر را تشخیص دهید. دوره آموزش امواخ الیوت با …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: امواج پیشرو در نظریه الیوت

02:12

فصل دوم: امواج اصلاحی و کاربرد فیبوناتچی در نظریه الیوت

02:28

فصل سوم: مثال‌ها و ابزارهای مورد استفاده در الیوت

02:32

فصل چهارم: الگوهای هارمونیک

01:50

فصل پنجم: فیلتر نویسی

06:22