• آموزش Git:
  959,000 ت 479,500 ت
 • آموزش HTML و CSS:
  969,000 ت 484,500 ت
 • آموزش React JS پیشرفته:
  1,439,000 ت 719,500 ت
 • آموزش React JS مقدماتی:
  1,179,000 ت 589,500 ت
 • آموزش جاوا اسکریپت (JavaScript):
  999,000 ت 499,500 ت
 • آموزش طراحی سایت با CSS پیشرفته و Sass:
  1,259,000 ت 629,500 ت
 • مجموع:
  6,804,000 ت 3,402,000 ت
 • مجموع تخفیف: 3,402,000 ت
خرید تخصص
قیمت: 3,402,000 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 3,402,000 تومان
ورود به حساب کاربری
آموزش Front-End با React JS

آموزش Front-End با React JS

آموزش Front-End با React JS

دوره‌ها

دوره تخصصی Front-End با React JS چیست؟

زبان‌های برنامه‌نویسی سمت کاربر که اصطلاحاً به آن‌ها فرانت‌اند (Front-End) می‌گویند، از تنوع خوبی برخوردار هستند. اگر بخواهید طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) را شروع کنید، ممکن است انتخاب بهترین زبان فرانت‌اند برایتان کار دشواری باشد؛ چراکه هرکدام از آن‌ها مزایای خاص خود را دارند و به‌نوعی جلوه‌ای خاص به سایت شما می‌بخشند.

یکی از بهترین و قوی‌ترین تکنولوژی‌هایی که در طراحی سایت با فرانت‌اند (front end) به شما کمک می‌کند، ری اکت (React) است. ری اکت جی اس در کنار سایر زبان‌ها و فریم‌ورک‌های فرانت‌اند شما را در مسیر طراحی یک سایت عالی و بی‌نظیر یاری می‌کند.

اگر می‌خواهید در طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) ماهر شوید، باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید و از ابتدای مسیر تمام مهارت‌های لازم را گام‌به‌گام به‌پیش ببرید.

دوره تخصصی Front-End با React JS به شما کمک می‌کند که طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) را از صفر شروع کنید. با گذراندن دوره‌هایی که در این پکیج مشاهده می‌کنید و تمرین بسیار پس از مدتی می‌توانید با افتخار خود را یک Front-End Developer یا برنامه‌نویس فرانت‌اند بدانید.

دنیای طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) مانند یک دریای بی‌انتهاست. مهم نیست چقدر در این زمینه آموزش دیده‌اید یا چند سال سابقه کار دارید؛ هر زمان و با هرگونه موقعیت شغلی بازهم چیزی برای یادگیری خواهید داشت؛ چراکه سرعت رشد تکنولوژی و پدیدآمدن فناوری‌ها و ابزارهای طراحی سایت در دنیا بسیار زیاد است. فقط کافی است به یادگیری این مهارت علاقه‌مند باشید.

 

دوره تخصصی Front-End با React JS شامل چه دوره‌هایی می‌شود؟

برای آموزش طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) باید از ابزارهای ابتدایی‌تر شروع کنید و سپس به سراغ تکنولوژی بعدی بروید. دوره‌هایی که در این پکیج آورده شده است مانند یک نقشه به شما کمک می‌کند راه خود را به دنیای طراحی سایت باز کنید و روزبه‌روز مهارت‌های بیشتری را فرا بگیرید.

دوره تخصصی Front-End با React JS همان‌طور که از نامش پیداست قصد دارد شما را در زمینه برنامه‌نویسی فرانت‌اند با تکنولوژی ری اکت متخصص کند. این دوره با آموزش مهارت‌های ساده‌تر در طراحی سایت شروع می‌کند. به عبارتی می‌توان گفت هر دوره پیش‌نیاز دوره بعدی خود است.

این تخصص برای دوره‌های آموزشی در حوزه طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) ارائه شده است و دوره‌های زیر را شامل می‌شود:

 • آموزش HTML & CSS

آموزش HTML و CSS اولین گام در طراحی سایت است. اگر به این دو زبان مسلط نباشید، طبیعتاً نمی‌توانید از درس‌های دوره تخصص Front-End با React JS استفاده لازم را ببرید. چرا که با استفاده از HTML می‌توانید ساختار کلی صفحه را بچینید و با کمک CSS طرح‌های تصویری را برای انواع صفحات و دستگاه‌ها ارائه دهید.

 • آموزش طراحی سایت با CSS پیشرفته و SASS

دومین درس از مجموعه دروس دوره تخصصی Front-End با React JS یادگیری CSS پیشرفته و SASS است. CSS طراحی سایت شما را بهبود می‌دهد؛ به‌طوری که با استفاده از آن می‌توانید یک وب‌سایت منحصربه‌فرد با ظاهری زیبا و کاربرپسند طراحی کنید. همچنین ویژگی‌های فوق‌العاده SASS محدودیت‌های موجود در CSS را برطرف کرده و ویژگی‌ها و امکانات قابل‌توجهی به شما ارائه می‌دهد. یادگیری این‌ها مهارت شما را در طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) ارتقا می‌دهد.

 • آموزش جاوا اسکریپت (JavaScript)

می‌توان گفت آموزش جاوا اسکریپت مهم‌ترین و مؤثرترین گام در دوره تخصصی Front-End با React JS به‌حساب می‌آید. جاوا اسکریپت یک زبان اسکریپت‌نویسی شیءگراست. ویژگی‌ها و امکاناتی که این زبان برای برنامه‌نویسان فراهم می‌کند در نوع خود منحصربه‌فرد است. با کمک آن می‌توانید سایت‌های تعاملی و داینامیک بسازید و در سایت خود از انیمیشن‌های جذاب و منوهای زیبا بهره ببرید. React JS یکی از مهم‌ترین فریم‌ورک‌های جاوا اسکریپت است و به همین دلیل برای طراحی سایت فرانت‌اند (Front-End) با react باید توجه ویژه‌ای به این زبان داشته باشید.

 • آموزش React JS مقدماتی

React JS دنیای وسیعی دارد و در سال‌های اخیر نقش مهمی در طراحی سایت فرانت‌اند (Front-End) بازی کرده‌است. امروزه شرکت‌های بزرگ جهان ترجیح می‌دهند از این فریم‌ورک برای توسعه سایت‌ها و وب اپلیکیشن‌های خود استفاده کنند. اهمیت این موضوع باعث شد مکتب‌خونه به فکر تهیه آموزش react JS مقدماتی برای شما عزیزان بیفتد و آن را در دوره تخصص فرانت‌اند با react JS قرار دهد.

 • آموزش React JS پیشرفته

با آموزش react JS پیشرفته و کسب مهارت در آن می‌توان گفت شما در طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) به یک متخصص در این حوزه تبدیل شده‌اید. تکنولوژی‌هایی زیادی وجود دارد که می‌تواند با فریم‌ورک ری اکت ادغام شود و امکانات فوق‌العاده‌ای در اختیار شما قرار دهد. با گذراندن این دوره با تمام این ابزارها و کتابخانه آشنا خواهید شد.

 • آموزش Git

اگر در دنیای برنامه‌نویسی فعالیت دارید، احتمالاً تاکنون با گیت (Git) آشنا شده‌اید یا دست‌کم نام آن به گوشتان خورده‌است. گیت نوعی فضای کار اشتراکی یا به عبارت بهتر یک شبکه اجتماعی برای برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان است.

اگر شما هم در هر زمینه‌ای از برنامه‌نویسی مانند طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) به سطح قابل قبولی از تخصص رسیدید، می‌توانید کدهای خود را در این محیط با سایر برنامه‌نویسان به اشتراک بگذارید. ازآنجایی‌که کار اشتراکی و تیمی از اصول مهم برنامه‌نویسی است، این دوره آموزشی را هم در دوره تخصصی فرانت‌اند با react JS قرار دادیم تا شما را با این بستر خاص آشنا کنیم.

 

پیش‌نیازهای شرکت در دوره تخصصی فرانت‌اند با React JS چیست؟

درس‌های دوره تخصصی Front-End با React JS با آموزش HTML و CSS آغاز می‌شود. برای یادگیری این دو هیچ پیش‌نیازی تعریف نشده‌است. در واقع کدنویسی HTML و CSS اولین مهارتی است که در طراحی سایت به شما آموزش داده می‌شود و خود این زبان‌ها پیش‌نیازهای سایر مهارت‌های طراحی سایت محسوب می‌شوند.

بنابراین شما بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای از برنامه‌نویسی می‌توانید این دوره تخصصی را برای طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) فرا بگیرید.

 

مسیر شغلی طراحی سایت با فرانت‌اند (Front-End) چیست؟

درس‌هایی که در دوره تخصص فرانت‌اند با react JS آورده شده‌است به ترتیب مسیر شغلی طراحی سایت با فرانت‌اند (front end) را نشان می‌دهد. شما با گذراندن هر یک از این دوره‌ها یک مهارت را در طراحی سایت کسب می‌کنید و پس از آمادگی کامل در آن دوره می‌توانید در همان زمینه مشغول به کار شوید.

هرچقدر دوره‌های بیشتر بگذرانید تجربه و مهارت شما ارتقا پیدا می‌کند و طبیعی است که می‌توانید با استفاده از آن شغل‌هایی با درجه بالاتر و حقوق و مزایای بیشتر کسب کنید. این دوره می‌تواند دید جامع و کاملی از تخصص طراحی سایت با فرانت‌اند به شما بدهد و مسیر آینده را برایتان روشن‌تر کند.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش HTML و CSS

آموزش HTML و CSS برای فعالیت در حوزه طراحی وب، یک امر ضروری محسوب می‌شود. HTML مخفف عبارت Hyper Text Markup Language است. فراگیری آموزش جامع HTML اولین گام برای شروع طراحی سایت است. به طور معمول صفحات وب از مجموعه عکس‌ها، متون و بخش‌های متنوعِ دیگر تشکیل شده‌اند که …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

HTML

03:51

CSS

05:05

مباحث تکمیلی در CSS

05:03

پروژه پایانی

06:00

آموزش طراحی سایت با CSS پیشرفته و Sass

CSS یکی از ابزارهای اصلی در بهبود طراحی سایت است. CSS دنیای وب را زیباتر و ظاهر آن را خوشایندتر می‌کند و تکنیک‌های مدرن CSS به شما کمک می‌کند تا طرح‌ها و جلوه‌های خیره‌کننده‌ای برای سایت خود ایجاد کنید. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم دوره آموزش CSS را برای شما تهیه …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: مقدمه

00:06

فصل دوم: طراحی وب‌سایت سیم کارت با Adobe XD

03:27

فصل سوم: تنظیمات پروژه وب‌سایت سیم کارت

00:51

فصل چهارم: مروری بر CSS

00:21

فصل پنجم: CSS پیشرفته و Sass (ادامه ساخت وب‌سایت فروش سیم کارت)

06:57

فصل ششم: طراحی واکنش‌گرا (Responsive Design)

05:41

فصل هفتم: Flexbox پیشرفته

07:51

فصل هشتم: طراحی وب‌سایت Beetle با Adobe XD

00:59

فصل نهم: مقدمه‌ای بر CSS Grid

02:38

فصل دهم: مفاهیم پیشرفته CSS Grid

08:22

پروژه پایانی

05:00

آموزش جاوا اسکریپت (JavaScript)

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه‌نویسی متن‌باز است که برای ایجاد برنامه‌های کاربردی وب محور طراحی‌شده است. جاوا اسکریپت یک زبان سبک‌وزن و تفسیر شده است که آن را بسیار سریع‌تر از زبان‌های دیگر می‌کند و با HTML یکپارچه‌شده است و پیاده‌سازی آن را در برنامه‌های وب بسیار آسان است. در …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: معرفی زبان جاوا اسکریپت و دستور زبان پایه

06:20

فصل دوم: جاوا اسکریپت در مرورگر و کار با DOM

02:26

فصل سوم: آشنایی با زمان‌بندی و ذخیره‌سازی اطلاعات در مرورگر

03:34

فصل چهارم: آموزش و تعریف Scope و ویژگی‌های ES6 در جاوا اسکریپت

04:47

فصل پنجم: Syntax های جدید ES6 و کار با Array و Object

05:46

فصل ششم: آشنایی با کلاس و ارث بری و ویژگی‌های خاص جاوا اسکریپت

04:55

فصل هفتم: ویژگی‌های ES7 و ES8 و توابع کاربردی جدیدتر در جاوا اسکریپت

08:56

فصل هشتم: ویژگی‌های جدیدتر برای جاوا اسکریپت ورژن‌های 2020, 2021 و 2022

00:41

فصل نهم: ابزارها و سایت‌های کمکی

00:09

فصل دهم: برنامه‌نویسی پروژه ماشین حساب با جاوا اسکریپت

07:05

آموزش React JS مقدماتی

ReactJS (ری اکت جی اس) یک کتابخانه محبوب جاوا اسکریپت است که برای توسعه وب استفاده می‌شود. React.js یا ReactJS یا React نام‌های مختلف کتابخانه ReactJS هستند. بسیاری از شرکت‌های بزرگ امروزی (نتفلیکس، اینستاگرام، فیس‌بوک و غیره) نیز از React JS استفاده می‌کنند. استفاده از این فریمورک نسبت به سایر …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: React چیست و معرفی ویژگی‌های آن

00:28

فصل دوم: معرفی Create React App و ویژگی‌هان آن

04:23

فصل سوم: نکات در مورد Life Cycle ها در React

00:32

فصل چهارم: آموزش React Hookها

04:24

فصل پنجم: ویژگی‌های بیشتر برای Animation و Validation

03:36

فصل ششم: چگونگی Deploy کردن

00:12

فصل هفتم: نکات اضافی و سوالات متداول در React

04:29

فصل هشتم: برنامه‌نویسی تکلیف دوره و پروژه Todo

01:33

فصل نهم: برنامه‌نویسی تکلیف دوره و پروژه وب‌سایت شخصی برای رزومه با Figma

06:23

فصل دهم: ویژگی‌های جدید React JS 18

00:20

آموزش React JS پیشرفته

دنیای فرانت‌اند تنها محدود به React نیست؛ بلکه می‌توان با استفاده از تکنولوژی‌های فراوان دیگری یک وب‌سایت حرفه‌ای ایجاد کرد. اگر می‌خواهید به موقعیت Senior FrontEnd Engineer برسید، باید آموزش React JS پیشرفته را که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است، فرا بگیرید. ابزارهای متعددی وجود دارد که در دوره …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: آشنایی با محیط پیشرفته برای کار با React

00:37

فصل دوم: کار با NextJS

00:32

فصل سوم: کار با CSS و روش‌های مختلف Style دادن به پروژه

05:47

فصل چهارم: معرفی Design Pattern ها و Best Practice ها در پروژه های React

00:28

فصل پنجم: شروع پیاده‌سازی یک Design System و کامپوننت‌های Basic و Reusable پروژه

04:20

فصل ششم: پیاده‌سازی Routing و استفاده از Next Js Route

00:19

فصل هفتم:‌ کار با Redux

06:32

فصل هشتم:‌ پیاده ‌سازی و معرفی Testing

03:41

فصل نهم: معرفی Restful APIs

00:37

فصل دهم: کار با Cookie و برنامه نویسی حالت های Authenticated در پروژه با SSR

03:36

فصل یازدهم:‌ معرفی و کار با GraphQL

03:54

فصل دوازهم: معرفی و کار با Gatsby

05:31

فصل سیزدهم: معرفی و کار با Webpack

01:24

فصل چهاردهم: معرفی و پیاده سازی یک Progressive Web App یا PWA

04:52

آموزش Git

گیت چیست و آیا آموزش Git برای توسعه‌دهندگان یا یک برنامه نویسان لازم است؟ یک سیستم کنترل نسخه هر نوع تغییر ایجادشده در فایل پروژه، چرایی ایجاد این تغییرات و ارجاع به مشکلات رفع شده یا بهبودهای معرفی‌شده را ردیابی می‌کند. این به تیم‌های توسعه‌دهنده اجازه می‌دهد تا تغییرات کد …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

معرفی Git

00:23

شروع کار با Git

00:34

ذخیره تغییرات در Git

00:37

بررسی مخزن کد (Repository)

01:29

بازگردانی تغییرات و بازنویسی تاریخچه

00:36

استفاده از سرورهای Git و ادیتورها

03:11

کار گروهی روی مخزن کد و موارد پیشرفته‌تر درباره Git

03:12