• آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو (Keyword Research):
  1,559,000 ت 779,500 ت
 • آموزش جامع گوگل آنالیتیکس 4:
  1,299,000 ت 649,500 ت
 • آموزش سئو کاربردی:
  1,879,000 ت 939,500 ت
 • آموزش گوگل سرچ کنسول:
  1,809,000 ت 904,500 ت
 • مجموع:
  6,546,000 ت 3,273,000 ت
 • مجموع تخفیف: 3,273,000 ت
خرید تخصص
قیمت: 3,273,000 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 3,273,000 تومان
ورود به حساب کاربری
سئو

سئو

سئو

دوره‌ها

امروزه اینترنت به یکی از اصلی‌ترین ابزارها برای یافتن پاسخ هر سؤال و راه‌حل هر مشکلی تبدیل شده است. به همین دلیل بیشتر صاحبان کسب‌وکار و مشاغل مختلف به دنبال راهی هستند که با استفاده از آن بتوانند در این فضا پیشرفت کنند. این تخصص تمام مهارت‌های لازم را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش می‌دهد. در ابتدا شما با مهارت‌های اولیه برای سئو سایت آشنا می‌شوید. به‌ این‌ ترتیب خواهید فهمید که سئو در دیجیتال مارکتینگ چه جایگاهی دارد و چه بخش‌هایی را شامل می‌شود. همچنین آشنایی با نحوه عملکرد موتور جستجوی گوگل و الگوریتم‌های آن نیز از دیگر اهداف این دوره است که به مخاطب در درک بهتر این فضا و بهینه‌سازی موفق‌تر سایت کمک خواهد کرد. در کنار این‌ها آشنایی با ابزارهای رایگان و پولی کاربردی در سئو سایت نیز یکی دیگر از اهداف دوره آموزش سئو است. در مرحله بعد به آموزش گوگل آنالیتیکس 4 پرداخته می‌شود. امروزه گوگل آنالیتیکس 4 به ابزاری محبوب بین دیجیتال مارکترها و پرفورمنس مارکترها تبدیل شده است. به‌ طور کلی آنالیتیکس به شما این امکان را می‌دهد که رفتار کاربران وب‌سایتتان را بررسی، تجزیه‌وتحلیل کرده و بر اساس آن تصمیم بگیرید. گوگل آنالیتیکس 4 به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا تصمیمات داده محور بگیرید و در آخر با کنسول جستجوی google آشنا می‌شوید. کنسول جستجوی google یک سرویس وب رایگان است که توسط گوگل به‌صورت رایگان ارائه می‌شود به کمک این ابزار، صاحبان وب‌سایت‌ها می‌توانند نگاهی به نحوه مدیریت و ایندکس وب‌سایت توسط موتور جستجو داشته باشند. 

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش سئو کاربردی

امروزه اینترنت به یکی از اصلی‌ترین ابزارها برای یافتن پاسخ هر سؤال و راه‌حل هر مشکلی تبدیل شده است. به همین دلیل بیشتر صاحبان کسب‌وکار و مشاغل مختلف به دنبال راهی هستند که با استفاده از آن بتوانند در این فضا پیشرفت کنند. درنتیجه شما می‌توانید با استفاده از دوره آموزشی …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: مقدمات SEO

00:53

فصل دوم: سئوی تکنیکال (Technical SEO)

02:17

فصل سوم: سئوی داخلی سایت

03:03

فصل چهارم: آموزش ابزار قدرتمند سرچ کنسول

02:04

فصل پنجم: سئوی خارجی وب‌سایت

01:28

فصل ششم: بررسی الگوریتم‌های مختلف گوگل

15:45

آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو (Keyword Research)

برای اینکه سایت شما در موتور جست‌وجوی گوگل از بازدید خوب و بالایی برخوردار باشد، باید کلمات کلیدی مناسب و پربازدیدی برای آن انتخاب کنید. زمانی که برای سئو و بهینه‌سازی سایت خود اقدام می‌کنید، بسیار اهمیت دارد که کلمات و عبارات کلیدی مناسبی را انتخاب کنید. این دوره آموزش …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: مبانی

00:45

فصل دوم: کیورد (Keyword)

01:04

فصل سوم: روش‌ها و ابزار

08:31

فصل چهارم: تحلیل رقبا

05:25

آموزش جامع گوگل آنالیتیکس 4

امروزه گوگل آنالیتیکس 4 به ابزاری محبوب بین دیجیتال مارکترها و پرفورمنس مارکترها تبدیل شده است. به‌طورکلی آنالیتیکس به شما این امکان را می‌دهد که رفتار کاربران وب‌سایتتان را بررسی، تجزیه‌وتحلیل کرده و بر اساس آن تصمیم بگیرید. گوگل آنالیتیکس 4 به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا تصمیمات داده محور …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

مقدمه آنالیتیکس

00:44

شروع کار با گوگل آنالیتیکس 4

01:04

تحلیل داده‌محور

02:17

از یک ابزار تحلیلی فراتر بروید

02:37

پیکربندی آنالیتیکس 4

03:46

آموزش گوگل سرچ کنسول

کنسول جستجوی گوگل (Google Webmaster Tools سابق) یک سرویس رایگان ارائه شده توسط گوگل است که به شما کمک می‌کند تا حضور سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل نظارت، نگهداری و عیب‌یابی کنید. می‌توانید از آن برای ارسال و بررسی نقشه سایت استفاده کنید، ببینید کدام کلمات کلیدی افراد …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

مقدمه

00:41

آشنایی با گوگل سرچ کنسول

00:36

ابزار Performance

02:24

ابزار URL inspection

00:21

Index

01:08

Experience

01:08

Enhancements

00:53

Security & Manual Action

00:22

Legacy Tools & Reports

00:03

Links

00:19

Setting

00:08

پروژه پایانی

20:00