• آموزش Git:
  959,000 ت 479,500 ت
 • آموزش برنامه‌نویسی رابط کاربری (UI) در فلاتر:
  799,000 ت 399,500 ت
 • آموزش فلاتر Flutter:
  1,109,000 ت 554,500 ت
 • مجموع:
  2,867,000 ت 1,433,500 ت
 • مجموع تخفیف: 1,433,500 ت
خرید تخصص
قیمت: 1,433,500 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 1,433,500 تومان
ورود به حساب کاربری
فلاتر

فلاتر

فلاتر

دوره‌ها

فلاتر یک فریم ورک است که شرکت گوگل در سال 2017 از آن رونمایی کرد. این فریم ورک یک فریم ورک متن باز است که به برنامه نویس‌های سمت موبایل این امکان رو می‌دهد که برنامه‌های بومی ایجاد کنند و بتوانند دو خروجی iOS و Android را بگیرند. در انتهای این تخصص، شما تسلط کافی برای کدنویسی را خواهید داشت. در مرحله اول این تخصص، شما با دوره آموزش فلاتر مفاهیم و مقدمات لازم را آموزش می‌بینید. در انتهای این‌ دوره شما به توانمندی‌هایی چون تسلط به سینتکس‌ها، مفاهیم شی‌ءگرایی در زبان دارت، تسلط بر مفاهیم اساسی توسعه UI و پیاده‌سازی UI پیشرفته و واکنش‌گرا در فلاتر، درک مفاهیم کلاینت-سرور، توسعه اپ‌های موبایل آنلاین و کار با ابزار‌های جانبی مورد نیاز توسعه‌دهنده، از جمله Postman ‌و Github دست پیدا خواهید کرد. در ادامه با دوره آموزش رابط کاربری (UI) در فلاتر، صفر تا صد یک پروژه کامل و کاربردی را به ساده‌ترین روش‌های ممکن آموزش می‌بینید. ما در این دوره اپلیکیشن و وب‌سایت مشابه استریم‌های آنلاین فیلم و سریال مشابه Netflix و HBO Max برای شما در نظر گرفتیم و در پایان دوره شما به سادگی می‌توانید رابط کاربری هر وبسایت و اپلکیشنی را بدون هیچ‌گونه محدودیت پیاده‌سازی کنید. در انتها با گیت آشنا خواهید شد. گیت (Git) یکی از راه‌های پیاده‌سازی ایده کنترل نسخه است. یک سیستم کنترل نسخه هر نوع تغییر ایجادشده در فایل پروژه، چرایی ایجاد این تغییرات و ارجاع به مشکلات رفع شده یا بهبودهای معرفی‌شده را ردیابی می‌کند. این به تیم‌های توسعه‌دهنده اجازه می‌دهد تا تغییرات کد را در طول زمان مدیریت و پیگیری کنند. این ابزار به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به حالت‌های قبلی فایل سوئیچ کند، نسخه‌ها را باهم مقایسه کند و به شناسایی مشکلات موجود در یک فایل به روشی کارآمدتر کمک می‌کند.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش فلاتر Flutter

فلاتر یک فریم ورک توسعه UI کراس پلتفورم (چند سکویی) و یک SDK رایگان و متن‌باز است.  چند سکویی به این معنا که می‌توان با یک Code Base واحد برای پلتفرم‌های مختلف مثل اندروید، IOS، وب و دسکتاپ شامل سیستم عامل‌های مک، لینوکس و ویندوز اپلیکیشن کاربردی مستقل کلاینت ساید …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: داده‌‌ها و انواع داده‌ای در زبان دارت

02:22

فصل دوم: Control Flow

00:51

فصل سوم: تابع‌ها

01:37

فصل چهارم: برنامه‌نویسی شی‌گرا

03:17

فصل پنجم: Concurrency در دارت

00:14

فصل ششم: معرفی فلاتر و نصب پیشنیازها

01:16

فصل هفتم: ساخت اولین اپ فلاتری

00:52

فصل هشتم: چالش رابط کاربری زیبا و پیچیده با ویجت‌های فلاتر

09:28

فصل نهم: مفهوم State و تفاوت Stateless و StateFul

00:43

فصل دهم: رابط کاربری رسپانسیو در فلاتر

05:37

پروژه نهایی: Dginews

30:00

آموزش برنامه‌نویسی رابط کاربری (UI) در فلاتر

برای  افرادی که قصد دارند در آینده به عنوان یک توسعه‌دهنده اندروید، آی او اس یا وب مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند در زمینه انتخاب زبان برنامه‌نویسی و فریمورک انتخاب‌های بسیاری وجود دارند. دوره آموزش برنامه‌نویسی رابط کاربری (UI) در فلاتر به شما در طراحی هرچه بهتر …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: مقدمه

00:13

فصل دوم: برنامه‌نویسی اپلیکیشن

05:14

فصل سوم: برنامه‌نویسی وبسایت

04:57

فصل چهارم: مباحث تکمیلی

01:19

فصل پنجم: پروژه پایانی

08:00

آموزش Git

گیت چیست و آیا آموزش Git برای توسعه‌دهندگان یا یک برنامه نویسان لازم است؟ یک سیستم کنترل نسخه هر نوع تغییر ایجادشده در فایل پروژه، چرایی ایجاد این تغییرات و ارجاع به مشکلات رفع شده یا بهبودهای معرفی‌شده را ردیابی می‌کند. این به تیم‌های توسعه‌دهنده اجازه می‌دهد تا تغییرات کد …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

معرفی Git

00:23

شروع کار با Git

00:34

ذخیره تغییرات در Git

00:37

بررسی مخزن کد (Repository)

01:29

بازگردانی تغییرات و بازنویسی تاریخچه

00:36

استفاده از سرورهای Git و ادیتورها

03:11

کار گروهی روی مخزن کد و موارد پیشرفته‌تر درباره Git

03:12