• آموزش طراحی مقدماتی:
  1,609,000 ت 804,500 ت
 • آموزش نقاشی اکرلیک مقدماتی:
  1,469,000 ت 734,500 ت
 • مجموع:
  3,078,000 ت 1,539,000 ت
 • مجموع تخفیف: 1,539,000 ت
خرید تخصص
قیمت: 1,539,000 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 1,539,000 تومان
ورود به حساب کاربری
نقاشی اکریلیک

نقاشی اکریلیک

نقاشی اکریلیک

دوره‌ها

نقاشی اکریلیک به علت زود خشک شدن رنگ اکرلیک نسبت به سایر رنگ‌ها جزو سریع‌ترین سبک‌های نقاشی به‌شمار می‌رود. رنگ اکرلیک بر پایه آب است و این امر باعث می‌شود هنگام کار با آن گاز و مواد سمی از آن متصاعد نشود به همین علت می‌توان در مکان‌های بسته نیز مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این علت باعث مناسب بودن این سبک برای کودکان می‌باشد. شما در این تخصص ابتدا با مفاهیم اولیه طراحی آشنا شده و آموزش‌های لازم جهت رنگ‌شناسی را طی می‌کنید. در ادامه اصول اولیه نقاشی اکرلیک را آموزش می‌بینید و با وسایل مورد نیاز این سبک آشنا خواهید شد.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش طراحی مقدماتی

طراحی در لغت به معنای نقشه‌ریزی و شکل‌دهی است. در معنای تخصصی آن، بازآفریدن تصاویری عینی یا تجسم بخشیدن به تصاویر ذهنی، آمده است. به‌عبارتی‌دیگر، طراحی یعنی ایجاد تصویری دوبعدی از سوژه‌ای ذهنی یا حقیقی، با استفاده از خطوط بر روی سطح موردنظر. دوره‌ی آموزش طراحی مقدماتی، دوره‌ای در سطح …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

آن‌چه باید در آغاز بدانید

04:51

طراحی طبیعت

24:23

طراحی طبیعت بی‌جان

30:25

طراحی گل‌ها

17:40

آموزش نقاشی اکرلیک مقدماتی

رنگ‌های اکریلیک معمولا بسیار متنوع هستند و برای ایجاد بسیاری از بافت‌ها و جلوه‌های مختلف بصری مورد استفاده می‌گیرند. نقاشی با اکریلیک یکی از محبوب‌ترین مدیوم‌های نقاشی است که بسیاری از هنرجویان برای شروع نقاشی کار خود را با این روش آغاز می‌کنند و در مقایسه با سایر مدیوم‌های نقاشی …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

مقدمه و معرفی

01:08

طبیعت

13:08

طبیعت بی‌جان

01:25

پرندگان

00:32

گل‌ها

11:37