• آموزش ASP.NET Core:
  1,199,000 ت 599,500 ت
 • آموزش C# مقدماتی:
  1,079,000 ت 539,500 ت
 • آموزش Git:
  959,000 ت 479,500 ت
 • آموزش اصول پایگاه داده و SQL Server:
  1,999,000 ت 999,500 ت
 • مجموع:
  5,236,000 ت 2,618,000 ت
 • مجموع تخفیف: 2,618,000 ت
خرید تخصص
قیمت: 2,618,000 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 2,618,000 تومان
ورود به حساب کاربری
بک اند (َAsp.NET)

بک اند (َAsp.NET)

بک اند (َAsp.NET)

دوره‌ها

این تخصص برای تمامی افراد علاقه‌مند به حوزه بک اند (َAsp.NET) مناسب است. در این تخصص شما با یادگیری مرحله به مرحله هرکدام از مهارت‌ها، تسلط‌های لازم به عنوان کدنویس بک اند را بدست خواهید آورد. در مرحله اول شما با سی شارپ آشنا خواهید شد. سی شارپ یکی از زبان‌های زیرساخت زبان مشترک یا CLR است و یکی از محبوب‌ترین زبان‌ها برای برنامه‌نویسان به‌خصوص در پروژه‌های نرم افزاری به‌ شمار می‌آید. سی‌شارپ از نظر نحوی بسیار شبیه جاوا است و برای کاربرانی که دانش C ،C++‎ یا جاوا دارند، یادگیری آن بسیار آسان خواهد بود. در دوره سی شارپ با جنبه‌های مختلف این زبان و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهیم شد. در مرحله بعد به آموزش SQL Server پرداخته می‌شود. SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه‌ داده رابطه‌ای یا RDBMS است که توسط مایکروسافت توسعه‌ یافته و به بازار عرضه‌ شده‌ است. هدف اصلی این بخش، ارتباط برقرار کردن با داده­‌های بانک اطلاعاتی SQL Server است. در پایان این بخش، شرکت‌کنندگان قادر به ایجاد اصولی یک پایگاه داده، کوئری نوشتن، برنامه نویسی و ... خواهند بود و مهارت‌های لازم برای حضور در بازار کار را خواهند داشت. در ادامه به ASP.NET Core پرداخته می‌شود. ASP.NET Core یک چارچوب توسعه بهینه برای نرم‌افزارها و برنامه‌هایی که در فضای ابری مستقرشده‌اند یا به‌صورت محلی اجرا می‌شوند، ارائه می‌دهد. این چهارچوب شامل اجزای مدولار با حداقل سربار است؛ بنابراین در هنگام ساخت راه‌حل‌های خود انعطاف‌پذیری را حفظ می‌کند. امروزه چارچوب ASP.NET Core در حوزه مهندسی نرم‌افزار و برنامه‌نویسی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در انتها با گیت آشنا خواهید شد. گیت (Git) یکی از راه‌های پیاده‌سازی ایده کنترل نسخه است. یک سیستم کنترل نسخه هر نوع تغییر ایجاد شده در فایل پروژه، چرایی ایجاد این تغییرات و ارجاع به مشکلات رفع شده یا بهبودهای معرفی‌شده را ردیابی می‌کند. این به تیم‌های توسعه‌دهنده اجازه می‌دهد تا تغییرات کد را در طول زمان مدیریت و پیگیری کنند. این ابزار به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به حالت‌های قبلی فایل سوئیچ کند، نسخه‌ها را باهم مقایسه کند و به شناسایی مشکلات موجود در یک فایل به روشی کارآمدتر کمک می‌کند.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش C# مقدماتی

زبان برنامه نویسی سی شارپ زبانی مدرن، همه‌منظوره و شی گرا به‌حساب می‌آید که به‌وسیله کمپانی مایکروسافت توسعه‌یافت. این زبان محبوب و پرکاربرد توسط انجمن سازندگان کامپیوتر اروپا (ECMA) و سازمان استاندارد بین‌المللی (ISO) مورد تائید واقع‌شده است. سی شارپ توسط Anders Hejlsberg و تیمش در طول توسعه فریمورک دات …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

مقدمه

01:28

اجزای زبان سی‌شارپ

02:46

اصول و مفاهیم شی‌گرایی و برنامه‌نویسی شی‌گرا با سی‌شارپ

03:43

مجموعه‌ها

01:22

مروری بر ساختار داده و الگوریتم

01:54

نکات تکمیلی

01:21

جمع‌بندی

آموزش اصول پایگاه داده و SQL Server

SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه‌ داده رابطه‌ای یا RDBMS است که توسط مایکروسافت توسعه‌ یافته و به بازار عرضه‌ شده‌است. SQL Server به عنوان یک سرور پایگاه‌ داده، یک محصول نرم‌افزاری است که وظیفه اصلی ذخیره و بازیابی داده‌ها را طبق درخواست سایر برنامه‌های نرم‌افزاری دارد. در این دوره …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: پیش‌گفتار

00:22

فصل دوم: مقدمه‌ای بر Microsoft SQL Server

00:43

فصل سوم: مقدمه‌ای بر T-SQL Server

00:19

فصل چهارم: طراحی بانک اطلاعاتی

05:44

فصل پنجم: نوشتن SELECT Queryها

01:44

فصل ششم: کار با داده‌ها

05:42

فصل هفتم: Joinها

05:57

فصل هشتم: Subqueries

05:49

فصل نهم: Set Operator‌ها

05:13

فصل دهم: تغییر داده‌ها

06:36

فصل یازدهم: Table Expression

06:09

فصل دوازدهم: مباحث پیشرفته‌ی برنامه‌نویسی

06:28

فصل سیزدهم: Temporal Table

00:17

فصل چهاردهم: T-SQL Programming

07:53

فصل پانزدهم: Transactionها و هم‌زمانی

07:45

آموزش ASP.NET Core

ASP.NET Core یک چارچوب توسعه بهینه برای نرم‌افزارها و برنامه‌هایی که در فضای ابری مستقرشده‌اند یا به‌صورت محلی اجرا می‌شوند، ارائه می‌دهد. این چهارچوب شامل اجزای مدولار با حداقل سربار است؛ بنابراین در هنگام ساخت راه‌حل‌های خود انعطاف‌پذیری را حفظ می‌کند. امروزه چارچوب ASP.NET Core در حوزه مهندسی نرم‌افزار و …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: مقدمه

00:28

فصل دوم: مروری بر C#

08:21

فصل سوم: مقدمه‌ای بر ASP Core

03:45

فصل چهارم: ASP Core پیشرفته

05:54

فصل پنجم: مباحث تکمیلی ASP Core

04:20

فصل ششم: کار با داده‌ها

03:50

فصل هفتم: پیاده‌سازی REST API

02:15

فصل هشتم: عملکرد ASP Core

02:02

فصل نهم: تسک‌های پیش‌زمینه ASP Core

01:52

آموزش Git

گیت چیست و آیا آموزش Git برای توسعه‌دهندگان یا یک برنامه نویسان لازم است؟ یک سیستم کنترل نسخه هر نوع تغییر ایجادشده در فایل پروژه، چرایی ایجاد این تغییرات و ارجاع به مشکلات رفع شده یا بهبودهای معرفی‌شده را ردیابی می‌کند. این به تیم‌های توسعه‌دهنده اجازه می‌دهد تا تغییرات کد …
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

معرفی Git

00:23

شروع کار با Git

00:34

ذخیره تغییرات در Git

00:37

بررسی مخزن کد (Repository)

01:29

بازگردانی تغییرات و بازنویسی تاریخچه

00:36

استفاده از سرورهای Git و ادیتورها

03:11

کار گروهی روی مخزن کد و موارد پیشرفته‌تر درباره Git

03:12