آموزش زبان انگلیسی عمومی

آموزش زبان انگلیسی عمومی

آموزش زبان انگلیسی عمومی

دوره‌ها

برای آموزش زبان انگلیسی ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد. میزان قدرت دلایل شما برای یادگیری، می‌تواند میزان انگیزه‌ی شما برای یادگیری زبان انگلیسی را تعیین کند. به همین خاطر باید به هدفی توجه کنید که قصد دارید برای آن زبان انگلیسی، یا هر زبان دیگری را بیاموزید. دلیل اصلی آن هم این است که هرچه انگیزه‌ی شما بیشتر باشد، یادگیری هم ساده‌تر و سریع‌تر انجام می‌گردد.

برای اینکه زبان انگلیسی عمومی را راحت‌تر یاد بگیرید، باید حتما مطابق کودکان رفتار کنید. ابتدا به صحبت‌هایی که می‌شود به خوبی گوش دهید و پس از آن سعی کنید واژه یا کلمه‌ای مشابه را تلفظ نمایید. کودکان نیز بعد از این دوره‌ها یاد می‌گیرند که چگونه بنویسند و بخوانند.

قطعا باز در رفتار یک کودک دیده‌اید که یک مطلب مانند کارتون را با اشتیاق چندین بار از اول می‌بیند. این تکرار باعث می‌شود که تمام نکاتی که مورد توجه قرار نگرفته‌اند، درک شوند. بنابراین با تکرار کردن زبان انگلیسی می‌توانید تسلط لازم را روی این زبان پیدا کنید.

از اشتباه کردن در بیان اصطلاحات هیچ ترسی نداشته باشید. به همین خاطر باید در هر زمان آنچه را که آموخته‌اید  به زبان بیاورید تا امکان اصلاح کردن اشتباهات وجود داشته باشد. از اشتباه کردن در یادگیری زبان انگلیسی هیچ ترسی نداشته باشید. دلیل این موضوع این است که عامل ترس باعث می‌شود که در یادگیری زبان انگلیسی، پیشرفت چندانی نداشته باشید.

همیشه در هر زمانی که هستید به مکالمات انگلیسی گوش دهید. این موضوع در همه چیز خلاصه می‌شود حتی فیلم و آهنگ. زمانی که به موسیقی با زبان انگلیسی گوش می‌دهید، سعی کنید شعری را که خواننده می‌خواند، حفظ و در صورت امکان با خواننده لب خوانی کنید.

در تخصص زبان انگلیسی عمومی مکتب‌خونه، آموزش فقط به معنی تماشای یک ویدئوی آموزشی نیست بلکه این تخصص به گونه‌ای طراحی شده که کاربر، خود را در محیطی شبیه محیط کلاس احساس کند و مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از فیلم و موزیک گرفته تا تمرین و تدریس استاد و همچنین راهنمای آنلاین برای رفع اشکالات درسی برای آن در نظر گرفته شده است.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

زبان رسمی 53 کشور جهان، انگلیسی است و از هر پنج نفر، یک نفر می‌تواند به انگلیسی صحبت کند و یا دست کم، آن را بفهمد. به همین دلیل، یادگیری پرمخاطب‌ترین زبان در دنیای امروز، برای مردم در سراسر جهان، موضوعی ضروری، محسوب می‌شود. در ایران هم آموزش زبان انگلیسی ، پیش‌نیاز شروع بسیاری از پروژه‌ها، مانند مهاجرت و ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا است.

به طور قطع، فرصت‌های شغلی بیشتری در انتظار افرادی خواهد بود که تسلط بر زبان انگلیسی را در رزومه کاری خود دارند.

از سوی دیگر، زبان  اول مکاتبات تجاری، زبان انگلیسی است و برای کسب اطلاعات در هر زمینه‌ای، با وب‌سایت‌های انگلیسی زبان مواجه می‌شویم. برای تماشای فیلم‌، موزیک و اخبار نیز، نیاز به دانستن زبان را بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کنیم.

همه‌ی این‌ها، دلایل مهمی هستند برای این که از همین لحظه، با گذراندن دوره های  آموزش زبان انگلیسی، مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در خود تقویت کنیم و فرصت را بیش از این، از دست ندهیم.

بر این باوریم که یادگیری زبان انگلیسی را از هر نقطه‌ای و بدون در نظر گرفتن کتاب درسی خاصی، می‌توان شروع کرد. با این حال در این دوره‎، برای سرعت و نظم بخشیدن به روند یادگیری زبان‌آموزان، کتاب Four corners انتخاب شده است

 اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتادن پروسه‌ی یادگیری زبان انگلیسی، کامل می‌شود.

اما در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی مقدماتی  تمامی شرایط مهیا شده تا این روند، با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر، به سرانجام برسد.

در این دوره آموزش زبان انگلیسی از صفر ، زبان‌آموز، تنها به تماشای یک فیلم آموزشی نمی‌پردازد. دوره آموزش زبان انگلیسی مقدماتی به گونه‌ای طراحی شده که کاربر، خود را در محیطی کاملا شبیه محیط کلاس احساس می‌کند و به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین و آموزش تا فیلم و موزیک و همچنین مدرسِ آنلاین برای رفع اشکالات درسی، دسترسی دارد. 

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:16 ساعت (شامل 00:59 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:29 ساعت (شامل 00:56 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

01:52 ساعت (شامل 00:40 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

03:13 ساعت (شامل 01:46 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

01:58 ساعت (شامل 00:44 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

01:50 ساعت (شامل 00:40 ساعت محتوای آموزشی)

Midterm Exam

00:59 ساعت

Midterm Project

02:00 ساعت

Unit 7

02:22 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

01:31 ساعت (شامل 00:54 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

01:57 ساعت (شامل 00:47 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:06 ساعت (شامل 00:52 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

01:43 ساعت (شامل 00:50 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:03 ساعت (شامل 00:46 ساعت محتوای آموزشی)

Final Exam

01:01 ساعت

Final Project

03:00 ساعت

آموزش زبان انگلیسی (Elementary)

آموزش زبان انگلیسی سطح Elementary به شما کمک خواهد کرد تا قدمی رو به جلو برای پیشرفت و یادگیری زبان انگلیسی که به عنوان زبان بین‌المللی، مهارتی فوق‌العاده محسوب می‌شود بردارید. این درحالی است که امروزه، بیش از 50 درصد جمعیت جهان، می‌توانند به دو یا چند زبان مختلف صحبت کنند و بیش از 1.5 میلیارد نفر، در حال یادگیری زبان دوم هستند.

تعداد کتاب‌هایی که به زبان انگلیسی نوشته شده‌اند، بیش از هر زبان دیگری است. تدریس در بسیاری از مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف، به زبان انگلیسی انجام می‌شود. استفاده از زبان بین‌المللی دنیا، در ارتباطات تجاری ضروری است. در طول سفرهای خارجی، برای مهاجرت، دسترسی به منابع علمی، اخبار معتبر و تماشای فیلم، به زبان انگلیسی نیاز داریم.

همه‌ی این‌ها، دلایل مهمی هستند برای این که با گذراندن دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ، مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در خود تقویت کنیم.

بر این باوریم که در روند یادگیری زبان انگلیسی، مهم نیست از چه نقطه‌ای و با چه کتابی شروع کنیم. با این حال، در دوره‌ی آنلاین آموزش زبان انگلیسی (Elementary) مکتب‌خونه ، برای سرعت و نظم بخشیدن به پروسه‌ی یادگیری زبان‌آموزان، کتاب دوم Four Corners، انتخاب شده است. این دوره، سطح بعدی دوره‌ی Beginner و معادل Elementary-pre-intermediate، است. 

همه‌ی ما تجربه‌ی کلاس‌های پرجمعیت آموزشگاه‌ها را داریم، کلاس‌هایی که یا در آن‌ها فرصت کافی برای تمرین زبان نداریم، یا به دلیل ویژگی‌های شخصیتی، مثل خجالتی بودن، نمی‌توانیم بهره‌ی کافی ببریم. روند بی‌نظم یادگیری، به دلیل مشغله‌ی کاری و لزوم حضور در کلاس در ساعت‌های مشخص، مسیرهای پرترافیک، در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان قرار گرفتن، حضور در کلاس‌های بالاتر یا پایین‌تر از سطح تعیین‌شده و هزینه‌های بالای کلاس‌های خصوصی، همه و همه مشکلاتی هستند که موجب شده برای سال‌های طولانی در کلاس‌ها و آموزشگاه‌های متفاوت، یادگیری زبان را شروع کنیم، اما هیچ‌گاه، آن را به سرانجام نرسانیم.

در دوره‌ی آموزش آنلاین زبان انگلیسی (Elementary) مکتب‌خونه، تمامی شرایط مهیا شده تا یادگیری زبان انگلیسی، یک‌بار برای همیشه، با کیفیت و سرعت انجام شود.

در این دوره، شما تنها به تماشای یک فیلم آموزشی نمی‌پردازید. دسترسی به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین و آموزش تا فیلم و موزیک، از ویژگی‌های مهم این دوره‌ی آموزشی محسوب می‌شود. همچنین، زبان‌آموزان می‌توانند در تالار گفتگو، با یکدیگر در ارتباط باشند و اشکالات خود را از استاد راهنما بپرسند.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:51 ساعت (شامل 01:32 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:10 ساعت (شامل 01:00 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

02:13 ساعت (شامل 01:06 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

02:23 ساعت (شامل 01:15 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

02:22 ساعت (شامل 01:12 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

02:29 ساعت (شامل 01:17 ساعت محتوای آموزشی)

Midterm Exam

00:57 ساعت

Midterm Project

04:00 ساعت

Unit 7

02:09 ساعت (شامل 01:14 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

02:16 ساعت (شامل 01:12 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

02:23 ساعت (شامل 01:11 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:33 ساعت (شامل 01:22 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

01:57 ساعت (شامل 01:08 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:00 ساعت (شامل 01:02 ساعت محتوای آموزشی)

Final Exam

00:56 ساعت

Final Project

04:00 ساعت

آموزش زبان انگلیسی (Intermediate)

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه‌های اجتماعی برقراری ارتباط با مردم دیگر کشورهای جهان بیش از پیش ساده شده؛ اما شروع این ارتباط، مهارتی را می‌طلبد که همان دانستن زبان بین‌المللی، یعنی انگلیسی است. به عبارت دیگر، انگلیسی به زبانی مشترک تبدیل شده که مردم دنیا با زبان‌های مختلف را به هم نزدیک می‌کند. به این ترتیب، اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در قرن 21 بر کسی پوشیده نیست. آموزش زبان انگلیسی سطح Intermediate را برقراری این ارتباط را برای شما آسان کرده است.

انگلیسی زبان اصلی تجارت در سراسر دنیاست. اگر علاوه بر زبان مادری، این توانایی را داشته باشیم که به زبان انگلیسی هم صحبت کنیم، فرصت‌های شغلی بهتری در انتظار ماست. تعداد کتاب‌هایی که به زبان انگیسی نوشته شده‌اند، بیش از هر زبان دیگری است و تدریس در بسیاری از مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف به زبان انگلیسی انجام می‌شود. همچنین در طول سفرهای خارجی، برای مهاجرت، دسترسی به منابع علمی، اخبار معتبر و تماشای فیلم به زبان انگلیسی نیاز داریم.

در مجموعه دوره‌های عمومی یا همان آموزش های زبان انگلیسی عمومی، که شامل چهار دوره متفاوت است، شرایطی برای زبان‌آموز فراهم شده تا پیشرفت در تمامی جنبه‌های زبان انگلیسی، از دستور زبان و واژگان گرفته تا مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن حاصل شود.

در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی – بخش سوم از مجموعه دوره‌های آموزش زبان انگلیسی عمومی - کتاب سوم Four Corners در نظر گرفته شده؛ که معادل سطح Intermediate است. زبان‌آموزان می‌توانند پس از گذراندن سطح (Elementary (pre-Intermediate یادگیری محتوای آموزشی این دوره آغاز کنند.

مقرون‌ به‌ صرفه بودن، انعطاف‌پذیری به لحاظ زمان، کنسل نشدن کلاس‌ها به دلایل مختلف، و برنامه‌ریزی ساده‌تر همه و همه دلایلی هستند که باعث می‌شوند، کلاس‌های آنلاین‌ مزایایی داشته باشند که کلاس‌های فیزیکی ندارند.  

در دوره‌ آنلاین اموزش زبان انگلیسی تمامی شرایط مهیا شده تا یادگیری زبان انگلیسی با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر انجام شود. همچنین، دسترسی مجدد به ویدئوها مزیت دیگری است که نباید آن را نادیده گرفت.

در این دوره زبان‌آموز تنها به تماشای یک فیلم آموزشی نمی‌پردازد. دسترسی به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین تا فیلم و موزیک از ویژگی‌های مهم دوره‌های عمومی زبان انگلیسی محسوب می‌شود.

از سوی دیگر، شرایط به‌گونه‌ای مهیا شده تا زبان‌آموزان بتوانند در تالار گفتگو با یکدیگر در ارتباط باشند و اشکالات خود در مورد دوره آموزش زبان انگلیسی سطح Intermediate را از استاد راهنما بپرسند.

 

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:32 ساعت (شامل 00:54 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:27 ساعت (شامل 00:49 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

02:40 ساعت (شامل 01:02 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

03:00 ساعت (شامل 01:11 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

02:35 ساعت (شامل 01:03 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

02:16 ساعت (شامل 00:41 ساعت محتوای آموزشی)

Midterm Exam

00:47 ساعت

Midterm Project

04:00 ساعت

Unit 7

02:29 ساعت (شامل 01:14 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

01:59 ساعت (شامل 00:52 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

02:06 ساعت (شامل 00:58 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:22 ساعت (شامل 00:49 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

01:57 ساعت (شامل 00:56 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:15 ساعت (شامل 01:02 ساعت محتوای آموزشی)

Final Exam

01:01 ساعت

Final Project

04:00 ساعت

آموزش زبان انگلیسی (Intermediate Plus)

اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتادن پروسه‌ی یادگیری زبان انگلیسی، کامل می‌شود.

اما در دوره‌ی General English مکتب‌پلاس، تمامی شرایط مهیا شده تا این روند، با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر، به سرانجام برسد.

در این دوره، زبان‌آموز، تنها به تماشای یک فیلم آموزشی نمی‌پردازد. این دوره‌ها به گونه‌ای طراحی شده که کاربر، خود را در محیطی کاملا شبیه محیط کلاس احساس می‌کند و به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین و آموزش تا فیلم و موزیک و همچنین مدرسِ آنلاین برای رفع اشکالات درسی، دسترسی دارد.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:50 ساعت (شامل 01:31 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:50 ساعت (شامل 01:18 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

02:24 ساعت (شامل 01:19 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

01:36 ساعت (شامل 00:27 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

01:59 ساعت (شامل 00:50 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

01:39 ساعت (شامل 00:44 ساعت محتوای آموزشی)

Midterm Exam

00:57 ساعت

Midterm Project

03:00 ساعت

Unit 7

02:24 ساعت (شامل 00:45 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

02:22 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

02:22 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:08 ساعت (شامل 00:57 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

02:23 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:01 ساعت (شامل 00:50 ساعت محتوای آموزشی)

Booster

00:47 ساعت (شامل 00:47 ساعت محتوای آموزشی)

Final Exam

00:55 ساعت

Final Project

04:00 ساعت