• آموزش زبان انگلیسی (Elementary):
  229,000 ت 194,650 ت
 • آموزش زبان انگلیسی (Intermediate):
  299,000 ت 254,150 ت
 • آموزش زبان انگلیسی (Intermediate Plus):
  209,000 ت 177,650 ت
 • آموزش زبان انگلیسی مقدماتی:
  299,000 ت 254,150 ت
 • مجموع:
  1,036,000 ت 880,600 ت
 • مجموع تخفیف: 155,400 ت
خرید تخصص
قیمت: 880,600 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر مکتب‌خونه
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 880,600 تومان
آموزش زبان انگلیسی عمومی

آموزش زبان انگلیسی عمومی

آموزش زبان انگلیسی عمومی

دوره‌ها

برای آموزش زبان انگلیسی ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد. میزان قدرت دلایل شما برای یادگیری، می‌تواند میزان انگیزه‌ی شما برای یادگیری زبان انگلیسی را تعیین کند. به همین خاطر باید به هدفی توجه کنید که قصد دارید برای آن زبان انگلیسی، یا هر زبان دیگری را بیاموزید. دلیل اصلی آن هم این است که هرچه انگیزه‌ی شما بیشتر باشد، یادگیری هم ساده‌تر و سریع‌تر انجام می‌گردد.

برای اینکه زبان انگلیسی عمومی را راحت‌تر یاد بگیرید، باید حتما مطابق کودکان رفتار کنید. ابتدا به صحبت‌هایی که می‌شود به خوبی گوش دهید و پس از آن سعی کنید واژه یا کلمه‌ای مشابه را تلفظ نمایید. کودکان نیز بعد از این دوره‌ها یاد می‌گیرند که چگونه بنویسند و بخوانند.

قطعا باز در رفتار یک کودک دیده‌اید که یک مطلب مانند کارتون را با اشتیاق چندین بار از اول می‌بیند. این تکرار باعث می‌شود که تمام نکاتی که مورد توجه قرار نگرفته‌اند، درک شوند. بنابراین با تکرار کردن زبان انگلیسی می‌توانید تسلط لازم را روی این زبان پیدا کنید.

از اشتباه کردن در بیان اصطلاحات هیچ ترسی نداشته باشید. به همین خاطر باید در هر زمان آنچه را که آموخته‌اید  به زبان بیاورید تا امکان اصلاح کردن اشتباهات وجود داشته باشد. از اشتباه کردن در یادگیری زبان انگلیسی هیچ ترسی نداشته باشید. دلیل این موضوع این است که عامل ترس باعث می‌شود که در یادگیری زبان انگلیسی، پیشرفت چندانی نداشته باشید.

همیشه در هر زمانی که هستید به مکالمات انگلیسی گوش دهید. این موضوع در همه چیز خلاصه می‌شود حتی فیلم و آهنگ. زمانی که به موسیقی با زبان انگلیسی گوش می‌دهید، سعی کنید شعری را که خواننده می‌خواند، حفظ و در صورت امکان با خواننده لب خوانی کنید.

در تخصص زبان انگلیسی عمومی مکتب‌خونه، آموزش فقط به معنی تماشای یک ویدئوی آموزشی نیست بلکه این تخصص به گونه‌ای طراحی شده که کاربر، خود را در محیطی شبیه محیط کلاس احساس کند و مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از فیلم و موزیک گرفته تا تمرین و تدریس استاد و همچنین راهنمای آنلاین برای رفع اشکالات درسی برای آن در نظر گرفته شده است.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

انگلیسی زبان علم، کامپیوتر، دیپلماسی و گردشگری است. هر روزه افراد بیشتری وقت خود را به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم اختصاص می‌دهند. بسیاری از کشورها آموزش زبان انگلیسی مقدماتی را در برنامه درسی مدرسه‌ها قرار می دهند و کودکان در سن کم شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند. انگلیسی، به عنوان زبان رسمی 67 کشور جهان حدود 400 میلیون نفر نیتیو اسپیکر (Native speaker) دارد ولی یادگیری انگلیسی فقط برای ارتباط برقرار کردن با مردم کشورهای انگلیسی زبان نیست. جالب است بدانیدکه این زبان محبوب‌ترین زبان‌دوم در جهان است و از هر پنج نفر، یک نفر می‌تواند به انگلیسی صحبت کند و یا دست کم، آن را بفهمد و به همین دلیل، یادگیری پرمخاطب‌ترین زبان در دنیای امروز، برای مردم در سراسر جهان، موضوعی ضروری، محسوب می‌شود.


زبان انگلیسی شانس شما برای یافتن شغلی در شرکت‌های چندملیتی و یا یافتن کار در کشورهای خارجی را افزایش می‌دهد. یادگیری زبان‌انگلیسی می تواند زندگی شما را تغییر دهد. به طور قطع، فرصت‌های شغلی بیشتری در انتظار افرادی خواهد بود که تسلط بر زبان انگلیسی را در رزومه کاری خود دارند.

زبان انگلیسی منحصر به دنیای آکادمیک یا دیپلماسی و روابط رسمی و غیر رسمی کشورها نیست بلکه زبان غالب تجارت‌های بین‌المللی نیز هست. تحقیقات از سراسر جهان نشان می‌دهد که ارتباطات تجاری بین کشور‌ها اغلب به زبان انگلیسی انجام می‌شود و بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی انتظار دارند که کارمندان به انگلیسی مسلط باشند. شرکت های بین‌المللی مانندAirbus ،Daimler-Chrysler ، Fast Retinging، نوکیا، رنو، سامسونگ،SAP ، Technicolor و مایکروسافت در پکن ، انگلیسی را به عنوان زبان رسمی شرکت خود انتخاب کرده اند. علاوه‌بر‌ این، در سال 2010 شرکت Rakuten 7100 کارمند ژاپنی خود را مجبور کرد تا مکالمه‌ی انگلیسی را یاد بگیرند. اگر قصد دارید وارد بازار بین‌المللی شوید، زبان انگلیسی برای شما ضروری است.

صحبت کردن به زبان‌انگلیسی به شما امکان دسترسی به دنیایی از سرگرمی‌ها را می‌دهد. بسیاری از بهترین فیلم‌ها، کتاب‌ها و موسیقی جهان به زبان انگلیسی منتشر و تولید می‌شوند. بنابراین، با آموزش زبان‌انگلیسی به گنجینه‌ی بی‌انتهایی از سرگرمی‌ها دست پیدا خواهید کرد. دیگر برای لذت بردن از کتاب‌ها، آهنگ‌ها، فیلم‌ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود به ترجمه‌ها و زیرنویس‌ها نیازی ندارید. همچنین تماشای فیلم و برنامه‌های تلویزیونی به زبان انگلیسی، خود روشی عالی و لذت‌بخش برای یادگیری است.

انگلیسی زبان اینترنت است. با یادگیری زبان انگلیسی شما می‌توانید بیشترین استفاده را از اینترنت ببرید. تخمین زده می‌شود که روزانه 565 میلیون کاربر از اینترنت استفاده می‌کنند و حدود 52 درصد از وب سایت های بازدید شده جهان به زبان انگلیسی هستند.

انگلیسی به شما امکان دسترسی به بیش از نیمی از مطالب اینترنت را می‌دهد. شما به میلیاردها صفحه اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد که در غیر این صورت هیچوقت ممکن نبود.

در ایران هم آموزش زبان انگلیسی مقدماتی، پیش‌نیاز شروع بسیاری از پروژه‌ها، مانند مهاجرت و ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا است. فرقی نمی‌کند که برای اپلای کردن در دانشگاه‌های خارج از کشور، یافتن شغل جدید و یا مسافرت های خارجی به آموزش زبان انگلیسی مقدماتی می‌پردازید. یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند به پیشرفت شما چه از نظر شخصی و چه از نظر حرفه ای کمک کند.
همه‌ی این‌ها، دلایل مهمی هستند برای این که از همین لحظه، با گذراندن دوره‌ی  آموزش زبان انگلیسی مقدماتی مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در خود تقویت کنید و فرصت را بیش از این، از دست ندهید.

بر این باوریم که آموزش زبان انگلیسی از صفر را از هر نقطه‌ای و بدون در نظر گرفتن کتاب درسی خاصی، می‌توان شروع کرد. با این حال در این دوره‎، برای سرعت و نظم بخشیدن به روند یادگیری زبان‌آموزان، کتاب Four corners انتخاب شده است. این سطح مطابق سطح A1 استاندارد اروپایی زبان‌های خارجی (CEFRL)  می‌باشد.

 اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتادن پروسه‌ی یادگیری زبان انگلیسی، کامل می‌شود.

اما در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی مقدماتی  تمامی شرایط مهیا شده تا این روند، با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر، به سرانجام برسد.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:16 ساعت (شامل 00:59 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:29 ساعت (شامل 00:56 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

01:52 ساعت (شامل 00:40 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

03:13 ساعت (شامل 01:46 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

01:58 ساعت (شامل 00:44 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

01:50 ساعت (شامل 00:40 ساعت محتوای آموزشی)

Midterm Exam

00:59 ساعت

Midterm Project

02:00 ساعت

Unit 7

02:22 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

01:31 ساعت (شامل 00:54 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

01:57 ساعت (شامل 00:47 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:06 ساعت (شامل 00:52 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

01:43 ساعت (شامل 00:50 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:03 ساعت (شامل 00:46 ساعت محتوای آموزشی)

Final Exam

01:01 ساعت

Final Project

03:00 ساعت

آموزش زبان انگلیسی (Elementary)

آموزش زبان انگلیسی سطح Elementary به شما کمک خواهد کرد تا قدمی رو به جلو در پیشرفت و یادگیری زبان انگلیسی بردارید. این درحالی است که امروزه، بیش از 50 درصد جمعیت جهان، می‌توانند به دو یا چند زبان مختلف صحبت کنند و بیش از 1.5 میلیارد نفر، در حال یادگیری زبان دوم هستند.

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی شناخته می‌شود و تعداد کتاب‌هایی که به زبان انگلیسی نوشته شده‌اند، بیش از هر زبان دیگری است. تدریس در بسیاری از مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف، به زبان انگلیسی انجام می‌شود و برای دسترسی به بسیاری از منابع آموزشی لازم است که زبان انگلیسی را یادبگیرید.

علاوه‌بر مقاصد آموزشی، زبان انگلیسی مناسب‌ترین گزینه برای پیشبرد اهداف تجاری شما نیز هست. برای ایجاد مناسبات تجاری و اقتصادی با هر کشور خارجی تسلط بر زبان انگلیسی ضروری است.

 

همه‌ی این‌ها، دلایل مهمی هستند برای این که با گذراندن دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در خود تقویت کنید.

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی سطح Elementary که ممکن است با عنوان آموزش زبان انگلیسی مبتدی نیز بشناسید، مطابق با سطح A2 در چارچوب CEFR می‌باشد. در گفتار روزمره، این سطح ممکن است به عنوان "پایه‌ای" توصیف شود. به طور مثال "I speak basic English". به طور کل سطح A پایه و اساس زبان‌انگلیسی است. زبان‌آموزان اصول اولیه زبان انگلیسی را فرا گرفته‌اند و می‌توانند درباره‌ی نیازهای ساده و اساسی خود با یکدیگر صحبت کنند. 

 

بر این باوریم که در روند آموزش زبان انگلیسی مبتدی، مهم نیست از چه نقطه‌ای و با چه کتابی شروع می‌کنید. با این حال، در دوره‌ی آنلاین آموزش زبان انگلیسی (Elementary) ، برای سرعت بخشیدن و نظم دادن به پروسه‌ی یادگیری زبان‌آموزان، کتاب دومFour Corners ، انتخاب شده است. این دوره، سطح بعدی دوره‌ی Beginner و معادل Elementary-pre-intermediate، می‌باشد.

 

همه‌ی ما تجربه‌ی کلاس‌های پرجمعیت آموزشگاه‌ها را داریم، کلاس‌هایی که یا در آن‌ها فرصت کافی برای تمرین زبان نداریم و یا به دلیل ویژگی‌های شخصیتی مثل خجالتی بودن، نمی‌توانیم بهره‌ی کافی ببریم. روند بی‌نظم یادگیری، به دلیل مشغله‌ی کاری و لزوم حضور در کلاس در ساعت‌های مشخص، مسیرهای پرترافیک، در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان قرار گرفتن، حضور در کلاس‌های بالاتر یا پایین‌تر از سطح تعیین‌شده و هزینه‌های بالای کلاس‌های خصوصی، همه و همه مشکلاتی هستند که موجب شده برای سال‌های طولانی در کلاس‌ها و آموزشگاه‌های متفاوت، یادگیری زبان را شروع کنیم، اما هیچ‌گاه، آن را به سرانجام نرسانیم.

 

در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی (Elementary) مکتب‌خونه، تمامی شرایط مهیا شده تا یادگیری زبان انگلیسی، یک‌بار برای همیشه، با کیفیت و سرعت انجام شود.

در این دوره، شما تنها به تماشای فیلم‌های آموزشی نمی‌پردازید. دسترسی به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین و آموزش تا فیلم و موزیک، از ویژگی‌های مهم این دوره‌ی آموزشی محسوب می‌شود. همچنین، زبان‌آموزان می‌توانند در تالار گفتگو، با یکدیگر در ارتباط باشند و اشکالات خود را از استاد راهنما بپرسند.

 

پس از گذراندن دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی مبتدی شما می‌توانید جملات و اصطلاحات متداول و پایه ای مثل اطلاعات شخصی و خانوادگی، خرید و . . . بفهمید. می‌توانید در کار‌های ساده و روتین که با آن‌ها آشنایی دارید به صحبت بپردازید و با عبارات ساده به توصیف خود و اطراف بپردازید.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:51 ساعت (شامل 01:32 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:10 ساعت (شامل 01:00 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

02:13 ساعت (شامل 01:06 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

02:23 ساعت (شامل 01:15 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

02:22 ساعت (شامل 01:12 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

02:29 ساعت (شامل 01:17 ساعت محتوای آموزشی)

Midterm Exam

00:57 ساعت

Midterm Project

04:00 ساعت

Unit 7

02:09 ساعت (شامل 01:14 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

02:16 ساعت (شامل 01:12 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

02:23 ساعت (شامل 01:11 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:33 ساعت (شامل 01:22 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

01:57 ساعت (شامل 01:08 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:00 ساعت (شامل 01:02 ساعت محتوای آموزشی)

Final Exam

00:56 ساعت

Final Project

04:00 ساعت

آموزش زبان انگلیسی (Intermediate)

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه‌های اجتماعی برقراری ارتباط با مردم دیگر کشورهای جهان بیش از پیش ساده شده؛ اما شروع این ارتباط، مهارتی را می‌طلبد که همان دانستن زبان بین‌المللی، یعنی انگلیسی است. به عبارت دیگر، انگلیسی به زبانی مشترک تبدیل شده که مردم دنیا با زبان‌های مختلف را به هم نزدیک می‌کند. به این ترتیب، اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در قرن 21 بر کسی پوشیده نیست. آموزش زبان انگلیسی سطح Intermediate را برقراری این ارتباط را برای شما آسان کرده است.

انگلیسی زبان اصلی تجارت در سراسر دنیاست. اگر علاوه بر زبان مادری، بتوانید به زبان انگلیسی نیز صحبت کنید، فرصت‌های شغلی بهتری در انتظارتان خواهد بود. تعداد کتاب‌هایی که به زبان انگیسی نوشته شده‌اند، بیش از هر زبان دیگری است و تدریس در بسیاری از مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف به زبان انگلیسی انجام می‌شود. همچنین برای سفرهای خارجی،مهاجرت، دسترسی به منابع علمی، اخبار معتبر و تماشای فیلم به زبان انگلیسی نیاز دارید.

در مجموعه دوره‌های عمومی یا همان آموزش های زبان انگلیسی عمومی، که شامل چهار دوره متفاوت است، شرایطی برای زبان‌آموز فراهم شده تا پیشرفت در تمامی جنبه‌های زبان انگلیسی، از دستور زبان و واژگان گرفته تا مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن حاصل شود.

در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی – بخش سوم از مجموعه دوره‌های آموزش زبان انگلیسی عمومی با عنوان آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط   - کتاب سوم Four Corners در نظر گرفته شده؛ که معادل سطح متوسط است. زبان‌آموزان می‌توانند پس از گذراندن سطح (Elementary (pre-Intermediate یادگیری محتوای آموزشی این دوره آغاز کنند.

مقرون‌ به‌ صرفه بودن، انعطاف‌پذیری به لحاظ زمان، کنسل نشدن کلاس‌ها به دلایل مختلف، و برنامه‌ریزی ساده‌تر همه و همه دلایلی هستند که باعث می‌شوند، کلاس‌های آنلاین‌ مزایایی داشته باشند که کلاس‌های فیزیکی ندارند  .

در دوره‌ آنلاین آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط تمامی شرایط مهیا شده تا یادگیری زبان انگلیسی با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر انجام شود. همچنین، دسترسی مجدد به ویدئوها مزیت دیگری است که نباید آن را نادیده گرفت.

در این دوره زبان‌آموز تنها به تماشای یک فیلم آموزشی نمی‌پردازد، بلکه با مشاهده‌ی ویدیوها و موزیک‌های جذاب و انجام تمرینات مربوط به آن‌ها در تمام مهارت‌ها به تمرین خواهد پرداخت.

از سوی دیگر، شرایط به‌گونه‌ای مهیا شده تا زبان‌آموزان بتوانند در تالار گفتگو با یکدیگر در ارتباط باشند و اشکالات خود در مورد دوره آموزش زبان انگلیسی سطح Intermediate را از استاد راهنما بپرسند.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:32 ساعت (شامل 00:54 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:27 ساعت (شامل 00:49 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

02:40 ساعت (شامل 01:02 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

03:00 ساعت (شامل 01:11 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

02:35 ساعت (شامل 01:03 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

02:16 ساعت (شامل 00:41 ساعت محتوای آموزشی)

Midterm Exam

00:47 ساعت

Midterm Project

04:00 ساعت

Unit 7

02:29 ساعت (شامل 01:14 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

01:59 ساعت (شامل 00:52 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

02:06 ساعت (شامل 00:58 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:22 ساعت (شامل 00:49 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

01:57 ساعت (شامل 00:56 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:15 ساعت (شامل 01:02 ساعت محتوای آموزشی)

Final Exam

01:01 ساعت

Final Project

04:00 ساعت

آموزش زبان انگلیسی (Intermediate Plus)

امروزه یادگیری زبان انگلیسی برای هر کسی حیاتی شده‌است. از دانش‌آموزانی که برای کنکور آماده می‌شوند و دانشجویانی که در پی تحقیقات دانشگاهی هستند تا افرادی که رویای پیشرفت در درجات شغلی خود را دارند. زبان انگلیسی منابع عظیمی از اطلاعات در علوم و تخصص‌های مختلف در اختیار شما می‌گذارد که با یادگیری آن دیگر احتیاجی به مترجم و یا شخص دیگری ندارید.

 انتخاب آموزشگاه مناسب که هم از لحاظ موقعیت مکانی مناسب باشد و هم اینکه بتواند نیاز‌های شما را برآورده کند و راهنمای کاملی در این مسیر باشد، جزو دغدغه‌های هر زبان‌آموزی است. با ظهور اینترنت و آموزش‌های آنلاین این مشکل تقریبا حل شده است. مکتب‌خونه در این زمینه مجموعه‌ای از دروس را محیا کرده‌است تا با گذراندن این دوره‌ها بتوانید به سطح مطلوبی از زبان انگلیسی برسید. 

دوره آموزش زبان انگلیسی (Intermediate Plus) در ادامه‌ی این مسیر با بهره‌گیری از کتاب Four Corners  موضوعات مختلفی را آموزش داده است. در میان این دروس شما با تماشای ویدیوهای آموزشی و حل تمرینات در هر 4 مهارت زبان انگلیسی یعنی ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ می‌توانید به پیشرفت خود ادامه دهید.

زبان انگلیسی (Intermediate Plus) در ادامه‌ی دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی (Intermediate) می‌باشد، پس اگر شما دوره‌ی زبان انگلیسی (Intermediate) را گذرانده‌اید و یا دارای سطح متوسطی از زبان انگلیسی هستید این دوره مناسب شماست.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

Unit 1

02:50 ساعت (شامل 01:31 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 2

02:50 ساعت (شامل 01:18 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 3

02:24 ساعت (شامل 01:19 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 4

01:36 ساعت (شامل 00:27 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 5

01:59 ساعت (شامل 00:50 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 6

01:39 ساعت (شامل 00:44 ساعت محتوای آموزشی)

امتحان میان ترم

00:57 ساعت

پروژه میان ترم

03:00 ساعت

Unit 7

02:24 ساعت (شامل 00:45 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 8

02:22 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 9

02:22 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 10

02:08 ساعت (شامل 00:57 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 11

02:23 ساعت (شامل 01:04 ساعت محتوای آموزشی)

Unit 12

02:01 ساعت (شامل 00:50 ساعت محتوای آموزشی)

تکمیلی

00:47 ساعت (شامل 00:47 ساعت محتوای آموزشی)

امتحان پایانی

00:55 ساعت

پروژه پایانی

04:00 ساعت