تنها چند قدم با بدست آوردن شغل ایده‌آل خود فاصله دارید

شاید تصور کنید پیدا کردن اولین شغل سخت‌ترین نقطه مسیر کاری هر شخصی است (همان نقطه‌ای که سابقه کاری ندارید و تنها چند روز است از دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اید) یا حتی وقتی‌که به دنبال ارتقای شغلی هستید و برای گرفتن حقوق یا شرایط کاری بهتر می جنگید و یا زمانیکه قصد دارید زمینه کاری خود را تغییر دهید:

تنها راه حل آموختن، آموختن و آموختن است.

 

 

1- دوره‌ی آموزشی خود در مکتب‌خونه را به پایان برسانید.

2- دوره آموزشی را در رزومه خود در جاب‌ویژن ثبت کنید.

3- در کوتاه‌ترین زمان مکتب‌خونه مدرک شما را تایید می‌کند.

4- حالا در کنار متقاضیان فرصت‌های شغلی بالاتر و متمایزتر دیده می‌شوید.

 

 

برای استخدام، شانس بیشتری داشته باشید!

 

با همکاری مشترک مکتب‌خونه و جاب‌ویژن، شما به آسانی می‌توانید با اضافه کردن مهارت‌هایی که در مکتب‌خونه آموزش دیده‌اید به  قسمت دوره‌های آموزشی در رزومه شغلی خود در جاب‌ویژن، در لیست رزومه‌ها، بالاتر از بقیه‌ی افراد قرار بگیرید و شانس بیشتری برای استخدام داشته باشید.

 

 


در نگاه معتبرترین سازمان‌ها، متمایز دیده شوید

 

با اضافه شدن  هر دوره آموزشی به رزومه، پس از تایید مکتب‌خونه که شما این دوره را با موفقیت به پایان رسانده‌اید، مدالی به نام مدال مهارت کنار روزمه‌ی شما قرار می‌گیرد و رزومه شما متمایز از سایر رقبا برای کارفرما نشان داده خواهد شد. با این مدال، کارفرما مطمئن خواهند شد که مهارت‌های نوشته شده در رزومه شما  واقعی و مورد تأیید یک مرجع آموزشی معتبر است. 

 

فرصت‌های شغلی مدیریت پروژه


تنها راه یافتن شغلی ایده‌آل داشتن مهارت و کسب دانش و تخصص است. جایگاه سازمانی مدیریت پروژه نیز یکی از بهترین و کلیدی ترین پست ها در سازمان‌های بزرگ است؛ یکی از موضوعات با اهمیت جهت بدست آوردن این جایگاه یادگیری نرم افزار هایی مانند Primavera، MSP، فریم‌ورک اسکرام و... می باشد و همچنین کسب مهارت در زمینه های مذاکره، روش‌های حل اختلاف قرارداد، برنامه ریزی استراتژیک و...   از الزامات مورد نیاز یک متخصص در حوزه مدیریت پروژه است. می تونید در مکتب‌خونه مجموعه‌ای از اصلی ترین دوره های آموزشی مدیریت پروژه رو یاد بگیرید تا برای استخدام در فرصت‌های شغلی مدیریت پروژه که همین الان از لینک روبرو قابل مشاهده‌است، متمایز و بهتر ظاهر بشوید.

 

فرصت های شغلی مدیریت پروژه

 

 

 

فرصت‌های شغلی دیجیتال مارکتینگ

امروزه باتوجه به رشد و توسعه فضای دیجیتال هر کسب و کاری برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات خود نیازمند فرد یا افرادی توانمند در حوزه بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتیگ است. به دلیل سرعت تغییرات بالای این شاخه از تخصص بازاریابی و وسعت دانش و مهارت مورد نیاز، هر شخص علاقه‌مند به این حوزه علاوه بر آموزهای اولیه دائماً نیاز به به روز رسانی و یادگیری مهارت های جدیدتر است تا بتواند در مسیر شغلی خود پیشرفت کند. مکتب‌خونه با ارائه دوره‌های آموزشی مورد نیاز این موقعیت شغلی مانند دوره‌های بهینه‌‌‌سازی موتور‌های جستجو (SEO)، بازاریابی محتوایی، گوگل آنالیتیکس و ... شما را در جهت رسیدن هرچه بهتر و سریع‌تر به اهدافتان یاری می‌کند. همچنین می‌توانید به لینک زیر مراجعه کرده، تا فرصت‌های شغلی دیجیتال مارکتینگ و سئو را از معتبرترین سازمان‌های کشور مشاهده کنید.


فرصت های شغلی دیجیتال مارکتینگ

 

 

 

فرصت‌های شغلی برنامه نویسی

شاید بتوان افراد خیلی محدودی را پیدا کرد که توانسته باشند دنیای وسیع و بی کران برنامه نویسی را تا انتها رفته بروند، اما هنوز هم برتری یک برنامه نویس داشتن تخصص در یکی از زبان ها برنامه نویس است.همچنین برنامه نویسی از اصلی ترین جزء کسب و کار های حرفه ای و بزرگ شده است. سه عامل تنوع تخصص، موقعیت های شغلی زیاد و کمبود نیروی خبره در این حوزه موجب شده تا افراد با آموزش دیدن دوره های پرکاردی مانند پایتون، C#، NumPy و... مهارت های اولیه جهت حضور در سازمان ها به عنوان نیرویی متخصص و ماهر را داشته باشند. دوره های ویژه برنامه نویسی در مکتب خونه به دلیل پروژه محور بودن آن ها، وجود تمرین و کویئز موجب شده است که نه تنها بار علمی کافی را به مخاطب انتقال دهد،بلکه آن ها را از هرگونه حضور در کلاس های آموزشی بی نیاز می سازد. این آموزش‌ها، نهایتا به شما برای تمایز در نگاه کارفرما هنگام استخدام و شانس شغلی بهتر کمک خواهد کرد.

 

فرصت‌های شغلی برنامه نویسی  

 

فرصت های شغلی پیشنهادی